Sepetim 99 ÜRÜN

Sepetiniz Henüz Boş!

Toplam Tutar
  2019 Yılında Çok Okunan Kitaplar
  24.10.2019
  2019 yılında en çok okunan kitapları sizin için listeledik. Kitap okumaya duyulan ilginin her geçen gün artmasıyla birlikte kitaplara olan talep de fazlalaştı. Biz de bu ilgiden yola çıkarak yavaş yavaş sonlarına doğru yaklaştığımız 2019 yılının en çok okunan ve ilgi gören kitaplarını sizin için hazırladık. Kitaplarla ilgili kısa kısa bilgilerin de yer aldığı derlememizi inceleyebilirsiniz. Keyifli okumalar dileriz.

  Otomatik Portakal - Anthony Burgess

  Suçun kişisel ve toplumsal boyutlarını ele alan yazar suçun ve suçlunun geldiği noktanın altında yatan sebepleri inceleyerek aile ve toplum yapısını ince vurgularla eleştiriyor. Okuyucu da bu önemli problem üzerine düşünmeye sevk ediyor. Otomatik Portakal üslubuyla okuyucuda derin bir etki bırakıyor.

  Ben Kirke - Madeline Miller

  Yunan Mitolojisi’nden izlerle kurgulanmış fantastik bir hikaye. Güneş’in kızı büyücü Kirke gücün ve yükselişin kadında vücut bulmuş hali adeta… Mitolojik kahramanları ve kurgusuyla Ben Kirke okuyucudan tam not almış durumda.

  Tutunamayanlar - Oğuz Atay

  Postmodern tarzın en başarılı örneklerinden olan Tutunamayanlar okuyucuyu hayatı sorgulamaya yöneltiyor. Okunması ve sindirilmesi zor bir roman olan Tutunamayanlar’da yalnızlık, yoksunluk, hüzün yani kısacası hissiyata dair ne ararsanız var. Türk edebiyatının yapı taşlarından olan Tutunamayanlar sizi çözümlenmesi zor ama bir o kadar etkileyici sorularla baş başa bırakıyor.

  Pia Mater - Serkan Karaismailoğlu

  Nöro-roman tarzıyla tanınan yazarın sevilen kitabı Pia Mater okuyucuya bilimsel bilgileri romanlaştırarak sunmuş. Gerçeğe yakın olan fantastik kurgusuyla keyifle okuyup bitireceğiniz Pia Mater 2019 yılında çok okunan kitaplar arasında yerini almış durumda.

  İnsan Neyle Yaşar? - Lev Nikolayeviç Tolstoy

  Tolstoy’un hikayelerden oluşan kısa kitabı her hikayede farklı bir gözlem yapılmasına olanak sağlayarak düşünme gücünü harekete geçiriyor. Kitap, öğretici ve sorgulayıcı nitelikte 6 hikayeden oluşuyor. Toplumun içinden gerçeğe yakın kahramanlar seçen Tolstoy’un usta kaleminden çıkan kitap günümüzde okunmaya devam ediyor ve güncelliğini koruyor.

  Puslu Kıtalar Atlası - İhsan Oktay Anar

  “Ben de düşünüyorum, dolayısıyla varım, ama kimim?” Diyor yazar ve tarihi felsefeyle harmanlayarak fantastik bir dünya sunuyor okurlarına. Düşünme sanatının çok iyi işlendiği kitap, yazarın akıcı ve etkileyici diliyle okunmaya değer bir hal alıyor.

  Beren ile Luthien - J. R. R. Tolkien

  Yüzüklerin Efendisi, Hobbit, Silmarillion gibi fantastik kurguların yazarı Tolkien okuyucularına fantastik bir dünyanın kapılarını aralıyor. Ölümlü olan Beren ile ölümsüz Luthien’in aşk hikayesi Tolkien’in akıcı diliyle fantastik bir aşk romanına dönüşmüş.

  İnsanın Anlam Arayışı - Viktor Frankl

  Yazar otobiyografik roman şeklinde yazdığı kitaba "Bu, bir toplama kampının, orada bulunup da sağ kurtulmayı başaranlardan birisi tarafından anlatılan iç öyküdür." Diyerek başlıyor. Kitap üç bölümden oluşuyor. İlk bölümde toplama kampında yaşadıklarını anlatan yazar ikinci bölümde daha akademik bir dil kullanmış üçüncü bölümde ise “Tüm bu yaşananlara karşı yaşama evet demek devam etmek olasılığı nedir?” sorusuna cevap arıyor.

  Gergedan - Mine Söğüt

  Deli Kadın Hikayeleriyle adından sıkça söz ettiren yazar bu kitabında da farklı üslubu ve derin kalemiyle okuyucuyu kendine hayran bırakıyor.

  Vazgeçebilmek - Guy Finley

  Yazar vazgeçmenin aslında o kadar da kötü bir eylem olmadığını aslında vazgeçerken yeni başlangıçlara göz kırptığımızı bize hatırlatıyor. Ve aslında vazgeçerken kendimize daha çok yaklaşıyor ve daha çok seviyoruz. Bu kitap size çok şey katacak.

  Tüfek, Mikrop ve Çelik - Jared Diamond

  Kurgusal Olmayan Genel Eser dalında Pulitzer ödülünü kazanmış olan eser, dünya devletlerinin gelişim evrelerine farklı açılardan bakarak çarpıcı yorumlarda bulunuyor. Dünya tarihini farklı bir açıdan ele alan yazar ilginç bakış açısıyla okuyucuyu kalemine hayran bırakıyor.

  Gazap Üzümleri - John Steinbeck

  Pulitzer Ödüllü Steinbeck eseri “Büyük Buhran” dönemini çarpıcı bir dille anlatıyor. Dönemin bireysel ve psikolojik etkilerini farklı bir bakış açısıyla ele alan Steinbeck’in eseri Gazap Üzümleri, döneminin en etkili eseri olarak gösteriliyor.

  Çavdar Tarlasında Çocuklar - Jerome David Salinger

  Kitabın tanıdık gelen konusu farklı bir üslupla ele alınmış. Bir gencin içinde verdiği iç savaşa tanıklık edeceksiniz farklı ve etkileyici tarzıyla Salinger olayları ve kişileri alışık olmadık bir biçimde ele alarak okuyucuda derin bir etki bırakıyor.

  Saatleri Ayarlama Enstitüsü - Ahmet Hamdi Tanpınar

  Doğu Batı çatışmasını farklı konuları işleyerek kaleme alan yazar, kaliteli bir dil kullanarak okuyucuya eşsiz bir roman sunuyor. Ahmet Hamdi Tanpınar Türk edebiyatının en önemli romancılarındandır. Kendinden sonra gelen diğer romancılar üzerinde derin etkiler bırakmıştır. Yazdığı eserler günümüzde de etkisini sürdürmeye devam etmektedir.

  Mülksüzler - Ursula K. Le Guin

  Distopik tarzın en önemli temsilcilerinden olan Ursula K. Le Guin 2018 yılında hayatını kaybetmiştir. Yaşamı boyunca çok önemli eserler veren Guin’in Mülksüzler eseri kurgusunun altında önemli felsefi bilgileri de okuyucuya sunuyor distopik tarzda yazılan bu eser size farklı iki dünya sunacak.

  Hayvanlardan Tanrılara Sapiens - Yuval Noah Harari

  Siz de sarsıcı bir etki bırakacak bu eseri okuyup bitirdikten sonra bütün önyargılarınızı kenara bırakabilirsiniz. Hayvanlardan Tanrılara Sapiens kitabıyla önce sorgulayıp sonra da sorularınızın cevaplarını alacaksınız. Yuval Noah Harari’nin bu eseri 2019 yılında en çok okunanlar listesine girmeyi başarmıştır.

  50 Soruda Yapay Zeka - Cem Say

  21. yüzyılın en çok konuşulan üzerinde en çok durulan teknolojik gelişmelerinden yapay zeka teknolojisine dair bütün sorulara cevap bulabileceğiniz, yapay zeka ile ilgili gelişmeler hakkında bilgi bulabileceğiniz bir kitap.

  Kurtlarla Koşan Kadınlar - Clarissa P. Estes

  Şiirsel dili ve etkileyici betimlemeleriyle okuyucuyu masalsı bir dünyaya götüren yazarın kitabı 16 öyküden oluşuyor. Her öyküde farklı bir hava yakalayacak ve şiirsel tadını hiç kaybetmeyeceksiniz. Ne diyordu yazarımız “Öykü tohumsa, biz onun toprağıyız.”

  Ölüler Diyarı - Jean-Christophe Grange

  Gerilim polisiye macera türünde eserler veren başarılı yazar Jean-Christophe Grange yeni bir cinayet romanıyla yine okuyucunun beğenisini kazanmış durumda. Üç bölümden oluşan kitap yazarın sürükleyici dili ve bir Christphe Grange tarzı olan sürpriz sonuyla okunmaya değer bir eser.

  Ustalık Gerektiren Kafaya Takmama Sanatı - Mark Manson

  Diğer kişisel gelişim kitaplarına nazaran alışılmışın dışına çıkan Mark Manson gerçekçi bir bakış açısıyla yazdığı eserinde okuyucuya ciddi motivasyon sağlıyor. Hayatı kolaylaştıracak fikirleriyle okuyucuya yeni bakış açıları kazandıracak olan eser başucu kitabı olacak nitelikte.

  Aylak Adam - Yusuf Atılgan

  Toplumsal dayatmalardan sıyrılan, kendini ait hissedememe dürtüsüyle aylaklığı bir yol bilmiş Bay C. Yusuf Atılgan’ın etkileyici diliyle sayfalar arasında hayat buluyor. Bay C. varoluşsal sorgulamaların içinde kaybolurken Atılgan’ın kalemiyle hayata dair tutunacak bir şeyler de arıyor.

  Yeraltından Notlar - Fyodor Mihayloviç Dostoyevski

  Dünya edebiyatının en iyileri arasında gösterilen Dostoyevski bu eserinde kendini dış dünyadan soyutlamış bir yazarın hayatından kesitlerle insan psikolojisini ve iç dünyasının derin sancılarını etkileyici bir dille kaleme almış. Eser Yeraltı ve Notlar olarak iki bölümden oluşuyor.

  Savaş Sanatı - Sun Tzu

  Savaş stratejilerinin maddeler halinde anlatıldığı kitap çok eski zamanlarda yazılmasına rağmen güncelliğini korumaktadır. İdeal ordu ve askeri yönetimi anlatan kitap 2019 yılında çok okunan kitaplar listesinde yerini almış durumda.

  Devran - Selahattin Demirtaş

  Öykülerden oluşan kitap farklı konular ele alınarak realist bir bakış açısıyla yazılmış. Duygu yoğunluğu yüksek olan kitap farklı öykü kahramanlarıyla derin izler bırakıyor.

  Rüzgarlar Hep Gençtir - Zülfü Livaneli

  Otobiyografik özelliklere sahip Rüzgarlar Hep Gençtir adlı Livaneli eserinde yazar kendi hayatından kesitlere yer vermiş. Yazarın hayatının, hayallerinin yer aldığı kitapta umudun hep diri kalması gerektiğine dair felsefeler yazarın usta kaleminden kağıda dökülüyor. Eserinde şöyle sesleniyor Livaneli "Hayalleriniz, onları unutmazsanız mutlaka bir gün gerçekleşir."

  Körlük - Jose Saramago

  Saramago’nun Körlük eseri post apokaliptik tarzda yazılmış. Yazar kitabında Körlüğü bir metafor olarak kullanmış. Bu metafor çerçevesinde insanın yok olmaya yüz tutmuş duygularını açığa çıkartarak eleştirel bir bakış getirmiş, bunu yaparken de özgün yalın bir dil kullanmış. Nobel Edebiyat Ödüllü Jose Saramago’nun Körlük kitabı bize çok şey katıyor.

  İkigai - Hector Garcia, Frances Miralles

  İkigai yaşamı dört temel prensiple eşleştirerek, kendimizi bulma yolunda motivasyon sağlayacak bilgi ve tavsiyeler sunuyor. Bu prensiplere göre sevdiğimiz, iyi olduğumuz, insanlığa hizmet ettiğimiz, para kazandığımız bir şey yaptığımız vakit ikigai’ye ulaşabiliriz.

  Kırmızı Pazartesi - Gabriel Garcia Marquez

  Nobel Edebiyat ödüllü yazar, Kırmızı Pazartesi romanında toplumun tabularına kendine has diliyle eleştirel bir bakış getiriyor. Kitapta, işleneceğini herkesin bildiği bir cinayetin hikayesi anlatılıyor. Kitabın başındayken sonunu biliyoruz. Bu durum kitabın etkileyiciliğine ve akıcılığına hiç engel olmuyor. Kırmızı Pazartesi romanı duygulu ve anlamlı cümleleriyle okura büyük bir edebiyat zevki sunuyor.

  Zamanın Kısa Tarihi - Stephen Hawking

  Felsefi ve bilimsel niteliklere sahip kitap, yazarın akıcı ve anlaşılır diliyle açıklayıcı bir hal alıyor. Uzaya, bilime felsefeye dair birçok konuda soru işaretlerimizi giderecek ufkumuzu genişletecek içeriklere sahip bir kitap. Kitapta kendi teorilerine de yer veren fizikçi, evrenbilimci, astronom, teorisyen ve yazar Stephen Hawking 2018’de hayatını kaybetti.

  Beyaz Zambaklar Ülkesinde - Grigory Petrov

  Bir ülke nasıl yoktan var edilir? Eğitim bir ülkenin inşasında ve gelişmesinde ne kadar etkilidir? Bütün bunların cevabını bulabileceğimiz Beyaz Zambaklar Ülkesinde Finlandiya’nın ayağa kalkışının öyküsünü anlatıyor. Mustafa Kemal Atatürk’ün de tavsiye ettiği kitap, umuda açılan bir kapı niteliği taşıyor.

  Momo - Michael Ende

  Çocuklar için yazılmış ama büyüklerin okuyup ders çıkarması gereken bir kitap. Politika ve modernizme etkili eleştiriler getiriyor. Masalsı bir havayla sıkılmadan okunacak bir yazı diline sahip Momo distopik özelliklere sahip.

  Dönüşüm - Franz Kafka

  Franz Kafka’nın Dönüşüm kitabı böcek metaforu üzerinden kurgulanmış. Kafka dışlanmışlık, yalnızlık gibi duyguları Gregor Samsa ana karakteri etrafında işlemiş. Bu kısa hikaye yazarın kendine özgü tarzı ve üslubuyla okura çok şey katacak nitelikte.

  Otostopçunun Galaksi Rehberi (5 Cilt) - Douglas Adams

  Douglas Adams’ın kaleme aldığı Otostopçunun Galaksi Rehberi Bilim Kurgu şeklinde yazılmış kült bir eserdir. Eser 5 ciltlik bir seridir ve adını ilk kitabından almıştır. Olay örgüsü ve mizahi üslubuyla okuyucuların oldukça beğenisini kazanmış olan kitap 2019 yılında çok okunan kitaplar listesinde de yerini almış.

  Yabancı - Albert Camus

  Toplum tarafından yabancılaştırılmanın anlatıldığı eserin ana karakteri Mersault kaygısızlığı ve tepkisizliğiyle topluma başkaldırıyor adeta. Kitapta kanıksanmış olan adaletsizlikleri sorgulayıcı bir üslup takınan Albert Camus 44 yaşında Nobel Ödülü almıştır, 47 yaşında hayatını kaybetmiştir.

  İyi Hissetmek - David Burns

  İyi Hissetmek kitabı diğer kişisel gelişim kitaplarının aksine bilimsel bir bakış açısı ve farklı metotlar kullanarak iyi hissetmek olgusunu netleştiriyor. Psikiyatri ve Davranış Bilimleri Uzmanı olan David Burns akıcı üslubuyla okurlara iyi hissetmenin reçetesini sunuyor.

  Bülbülü Öldürmek - Harper Lee

  Irkçılığın, eşitsizliğin, adaletsizliğin konu olarak işlendiği Bülbülü Öldürmek kitabında avukat bir babanın ahlakı, sevgiyi, merhameti ön planda tutarak yetiştirdiği çocuklarının ve kasaba halkının hikayesi anlatılıyor. Bir çocuğun gözünden anlatılan eşitsizlikler okuyucuyu etkisi altına alıyor ve vicdan muhasebesi yaptırıyor.

  Altıncı Koğuş - Anton Pavloviç Çehov

  Bir akıl hastanesinde yatan hastaların farklı hikayelerinin anlatıldığı Altıncı Koğuş kitabı Anton Pavloviç Çehov’un etkileyici kalemiyle yazılmış derin bir roman. Hastalar ve doktor arasında geçen felsefi konuşmalar okuyucuyu sarsacak nitelikte. Kitap her bir karakter üzerinden başka hayatlara dokunma imkanı sağlıyor.

  Bir İdam Mahkumunun Son Günü - Victor Hugo

  Victor Hugo’nun idam cezasına tepki olarak yazdığı kitap ilk olarak isimsiz yayınlanmıştır. Kitapta bir idam mahkumunun son günü anlatılmaktadır. Victor Hugo bu eserinde idam cezasının sıradanlaşmasına karşı çıkmış, suçluların iyileştirilip topluma kazandırılmasını öğütlemiştir.

  Büyük Sorulara Kısa Yanıtlar - Stephen Hawking

  Bilimsel ve Felsefi soruların yanıtını bulabileceğiniz bu kitap Hawking’in ölmeden önce yanıtladığı bilim, astroloji, fizik, felsefe dalında merak edilen sorulara verdiği yanıtların derlenmesiyle hazırlanmıştır. Açıklayıcı bir dilin kullanıldığı eser rahatlıkla okunabilecek bir nitelikte.

  Sineklerin Tanrısı - William Golding

  William Golding’in üne kavuşmasını sağlayan eserde ıssız bir adada, çocukların medeniyet kurma yollundaki hikayesi işlenmiştir. Doğan her çocuğun yeni bir umutla geldiğini söyleyen yazar çocukların masumiyetinin büyük işler başarma yolunda etkili bir güç olduğunu vurguluyor.

  Cesur Yeni Dünya - Aldous Huxley

  1932 yılında kaleme alınan romanda mutluluk ve tatmin üzerine kurulu bir dünyada toplumun düşünmeyen, sorgulamayan, endişe etmeyen, üzülmeyen bir hisse sahip olmayan robotik bireyleri işlenmiş. Cesur Yeni Dünya kurgusu distopik bir eser olsa da öngörüleri ve günümüz toplumuyla şaşırtıcı ölçüdeki benzerliği Aldous Huxley hayranlığını arttırmıştır.

  Suç ve Ceza - Fyodor Mihayloviç Dostoyevski

  Dünya edebiyatının en etkileyici yazarlarından olan Dostoyevski’nin kaleme aldığı, toplumu ve bireyi; iyi kötü, kaygı, cesaret, eşitsizlik, düzensizlik başlıkları çerçevesinde eleştirdiği kitapta sistem eleştirisi de düşündürücü bir şekilde işlenmiştir. Raskolnikov’un iç dünyası, hesaplaşmaları, pişmanlıkları okuyucuya çok iyi yansıtılmıştır. Dostoyevski’nin eşsiz betimlemeleri ve etkili kalemiyle bir şahesere dönüşmüş eser çağımızda hala severek okunmaktadır.

  Şeker Portakalı - Jose Mauro de Vasconcelos

  Çocuklar için yazılmış ama büyüklere çok şey kazandıracak nitelikte bir kitap Şeker Portakalı. Zeze’nin yolculuğunda masumiyet, sevgiye dair her şeyi bulabilir materyalist düşüncelerimizi yontabiliriz.

  Kendine Ait Bir Oda - Virginia Woolf

  Virgina Woolf 25 Ocak 1882'de Londra'da doğmuştur. Küçük yaşta anne babasını kaybeden başarılı yazar tek başına hayat mücadelesi vermiştir. Kendine Ait Bir Oda Virgina Woolf’un hayata karşı kadın olarak verdiği mücadelenin bir yansıması adeta. Kitap kadının gücüne, erdemine, mücadelesine, kendi ayakları üzerinde durmasına dair bir söylev niteliği taşıyor.

  Fareler ve İnsanlar - John Steinbeck

  İnce fakat içerik açısından zengin bir kitap, gücü ve parayı elinde tutan insanların ruh sömürüsünün işlendiği bu eserde ırkçılık, yoksulluk, hırs, vefa ve dostluk gibi pek çok konu başarıyla işlenmiştir.

  Olağanüstü Bir Gece - Stefan Zweig

  Kendini arayan bir adamın ruhsal yolculuğunun işlendiği bir kitap. Elit bir subayın oradan oraya savrulduğu hikayede yazarın ruhsal çözümlemeleri kendisine hayran bırakıyor. Tarifi zor denileni tarif edebilen Stefan Zweig’in bu eseri okuyucuyu içine çekecek nitelikte.

  İçimizdeki Şeytan - Sabahattin Ali

  Konusu ve olay örgüsü itibarıyla başarılı bir kurguya sahip olan İçimizdeki Şeytan kitabında her karakterde içimizdeki şeytandan izler bulmak mümkün. Sabahattin Ali’nin usta kaleminden dökülen eşsiz cümleler ve etkileyici tiradlar her okuyuşta sarsıcı bir etki bırakıyor. Sosyolojiye, felsefeye, bireysel ruh haline dair çok şey bulabileceğiniz bir eser.

  Hayvan Çiftliği - George Orwell

  Dönemin sistemini distopik bir dille eleştiren George Orwell’ın Hayvan Çiftliği kitabı kurgusuyla, olay örgüsüyle ve diliyle hala okunan başarıyla kaleme alınmış kült bir eser. Stalin ve Çarlık Devrimi’ne yapılmış bir eleştiri olan kitap metaforik temalarla işlenmiş bir çıkar çatışmasını gözler önüne seriyor.

  Metastaz - Barış Pehlivan, Barış Terkoğlu

  Metastaz kitabı Türkiye’nin geçirmiş olduğu süreçleri açık ifadelerle ve yalın dille anlatan bir kitap. Terör örgütlerinin propagandalarının ve faaliyetlerinin açıkça anlatıldığı eserde yürütülen faaliyetlerin eğitim, bilim, iş dünyası üzerindeki etkisini görmek mümkün.

  Fahrenheit 451 - Ray Bradbury

  Distopya eserlerinin en başarılı örneklerinden kabul edilen Fahrenheit 451 500 yıl sonrasına ışık tutuyor. Eserde kapitalizmi sert bir dille eleştiren Ray Bradbury, ütopik ama gerçeğe o kadar da uzak olmayan bir dünya kurgulamış. Bakış açımızı değiştirecek niteliklere sahip Fahrenheit 451 ilk olarak 1953’te yayınlanmıştır.

  Gör Beni - Azra Kohen

  Kitap, Cumhuriyet Dönemi’nde yaşanmış bir aşk hikayesini anlatıyor. Azra Kohen din, millet ve tarih konularını da kitabında işleyerek dönemin tarihi olaylarına da ışık tutuyor.

  Bir Ömür Nasıl Yaşanır? - İlber Ortaylı

  Bir Ömür Nasıl Yaşanır? İlber Ortaylı’nın hayat tecrübelerinden yola çıkarak özellikle gençler için tavsiyeler verdiği kitap. Hocanın engin tecrübelerinden yararlanabileceğimiz, hayat yolunda bize ışık olacak nitelikte olan kitap 2019 yılında çok okunan kitaplar listesinde yerini almış durumda.

  Kendine Hoş Geldin - Miraç Çağrı Aktaş

  Kendine Hoş Geldin “Kendini sev” diyerek bizi yüreğimizin sesini dinlemeye davet ediyor. Yazar kendi hayatından kesitler ve önemli yazarlardan alıntılarla okuyucunun ufkunu açıyor.

  Sıfır Kilometre - Beyza Alkoç

  Yazarın “3391 Km” kitabının devamı olan “Sıfır Kilometre” kitabında Ege ve İzmir kavuşmuştur. Artık büyük aşkın önündeki mesafe de Sıfır Kilometre’dir. Ne diyordu Ege: "Göğe bak İzmir, Ege seni özledi.."
Arama
E-mail adresinizi giriniz
Adet:
Beden:
Seçtiğiniz ürün sepete eklendi
Mail adresini giriniz
Özelleştir
0000 0000 0000 0000
CVC
Ad Soyad
5xx
5xxxxxxxxx
ZUBİZU Kampanyası kullan
Ürün Detayları
Teslimat ve Kolay İade
Ürün Kodu:
Kitap / Yazar / Yayınevi Ara
Önceki Siparişleriniz
Önceki siparişleriniz için tıklayın
Üyelik Bilgilerim
Üyelik Bilgilerim
Veya
En Az 6 Karakter
Toplam Tutar:
Varsa İndirim Kodunuz:
Sipariş Notu
Kapıda ödeme seçeneği 125 TL altı siparişlerde kullanılabilir. 125 TL üstü siparişler için havale, kredi kartı ya da banka kartı ile ödeme yapılabilir.
Açev Bağış
Ürüne daha önceden puanlama ve yorum yaptınız.
Kitap AyrıntılarıÜrün Ayrıntıları
100 TL üzeri kargo bedava!
FIRSATI YAKALA
Ürünler
Teslimat Bilgileri