Barış Muslu NeuroFormat Sistemini 2.0'a Taşıyor!
7 Nisan
Sağlığına Format At”, “Beynine Format At” ve “Yıka Beynini” kitaplarıyla geniş bir kitleye ulaşan M. Barış Muslu; NeuroFormat sistemini 2.0’a taşıdığını ifade ettiği “Gecikmeli Teslimiyet” ile okuyuculara yeniden ‘Merhaba’ diyor.

NeuroFormat Nedir?


Nörolojiyi formatlama ve dolayısıyla yeniden biçimlendirme anlamına gelen NeuroFormat hipnoz tekniğini içermeyen; EFT, NLP, Kinesiyoloji, Psych-k ve Sedona Metodu gibi pek çok metodolojinin özüne dayanarak geliştirilmiş bir modeldir.

Beynin, normal bir algı boyutunun çok ötesinde bir hızla şekillendiği prensibine dayanan NeuroFormat modelinde kişilerin geçirdikleri travma oluşturabilecek süreçlere karşı daha sakin kalabilmelerini öğrenmeleri, beynin istenilen bilgiyi daha hızlı edinebilmesi hedeflenmektedir.

Gecikmeli Teslimiyet


M. Barış Muslu, “Gecikmeli Teslimiyet” kitabında ise şimdiye dek NeuroFormat yolculuğunda ona eşlik etmiş okuyucularını bir sonraki aşamaya davet ediyor. Bu aşama, şimdiyi iyileştirmenin biraz ötesine geçtiğini iddia ettiği bir evreye işaret ediyor. Geçmişten kalma fobileri ve travmaları düzeltmenin yollarını arayanlar için Gecikmeli Teslimiyet Doğan Kitap etiketiyle yayımlanıyor!

M. Barış Muslu Kimdir?


Tarsus Amerikan Koleji’nde eğitim alan M. Barış Muslu; lise öğrenimini Amerika’da tamamlamış, Michigan Tech Üniversitesi’nde de lisans eğitimini bitirmiştir. 20 yaşında genç bir mühendis olarak döndüğü Türkiye’de Koç Üniversitesi’nde işletme üzerine master yapmıştır. M. Barış Muslu 1994 yılından bu yana sürdürdüğü beynin işleyişi, ruh ve beden sağlığı üzerinde beynin etkileri incelemelerinden hareketle NeuroFormat sistemini geliştirdi.

Kidega İçerik Ekibi
Alper Kaya
NeuroFormat Sistemine Yakından Bak!