Sepetim 99 ÜRÜN

Sepetiniz Henüz Boş!

Toplam Tutar
  Gezginlerin ve Gezgin Bir Ruha Sahip Olanların Başucu Kitapları
  11.06.2018

  Elinizde bir harita ile seyahat planı yapanlardansanız cep gezi rehberi kitapları işinizi çok kolaylaştırabilir. Bu rehber kitaplar ile gideceğiniz bölgenin görülmesi gereken yerlerini kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

  Bu eşsiz gezi kitapları ile başka bir rehbere ihtiyaç duymadan harika yolculuklar yapabilir, unutulmaz anılar biriktirebilirsiniz.

  Çıktığınız bu yolda size arkadaşlık edecek olan en iyi gezi kitaplarını derledik.


  Cepte Gezi Rehberi/Amsterdam - Martin Dunford, Phil Lee


  Hollanda’nın başkenti ve en farklı turistik şehirlerinden biri Amsterdam’a bir seyahat planlıyorsanız eğer ihtiyacınız olan tüm bilgiler bu kitapta bir araya getirilmiştir.

  12. yüzyılda küçük bir balıkçı kasabası olan Amsterdam günümüzün eğlencede hız kesilmeyen bir kuzey sahil kenti. Cepte Gezi Rehberi-Amsterdam kitabında bulunan açılan harita kitabın arka kapağının içinde bulunuyor.

  Benzerlerinden çok farklı, ayrıntılı, kullanışlı ve en yeni bilgilerle dolu olan bu kitabı yurt dışına çıkarken valizinizle beraber almayı unutmayın!


  Cepte Gezi Rehberi/Atina - John Fisher


  Yunanistan’ın başkenti Antik Yunan medeniyetinin merkezi olan Atina ismini Yunan tanrısı Athena’dan almaktadır.

  Kültürel miras yönünden zengin olan Atina gezginlerin ve turistlerin sıklıkla ziyaret ettiği ve keşfettiği kentlerden biridir.

  John Fisher kitabı Atina’da bu kente yolu düşen herkese rehberlik yapacak bir kitap hazırlamış kitabın tanıtım metni şu şekildedir;

  Eve götürebileceğiniz lezzetli hediyeler için rengârenk pazarda alışveriş yapın. Açılabilir harita kitabın arka kapağının içinde yer almaktadır.


  Cepte Gezi Rehberi/Berlin - Paul Sullivan


  Avrupa’nın bohem ruhu, Almanya’nın başkenti Berlin, ülkenin en büyük şehridir. Sayısız müzesi, sanat galerisi ve gece hayatı ile gezginlerin uğrak şehirlerinden biridir.

  Dünyanın en yeşil ve temiz şehirlerinden biri olarak bilinmektedir. Soğuk iklimleri sevenlerin tercih ettiği Berlin’de yazın en sıcak ayı olan temmuzda hava sıcaklığı en fazla 25 derecedir.

  Berlin’e seyahatinizde sizleri yalnız bırakmayacak olan Paul Sulivan’in kaleme aldığı Berlin Gezi Rehberi kitabı ile yeni kültürleri keşfetmeye hazır olun;

  Şehrin mimari eserleri

  Restorasyonu ile dikkatleri çeken Müze Adasındaki 5 mükemmel müze

  Avrupa’nın en iyi barları ve kulüplerini keşfedin.


  Cepte Gezi Rehberi/Madrid - Simon Baskett


  Madrid İspanya Krallığının başkentidir. Gezilecek yerler açısından çok zengin bir şehirdir. Şehirdeki müzelerde uzun süre zaman harcamaya hazır olun.

  Madrid’e gidecek olanların yanında adım adım rehberleri olacak Gezi Rehberi Madrid Simon Baskett’in kaleminden çıkmıştır.

  Madrid'de dünyanın en ünlü sanat galerinden olan Prado’dan Reina Sofia’ya kadar eşsiz bir serüvene atılın.

  Retiro Park’ta gezintiye çıkarak gölün eşsiz tadını çıkarmak için sandal kiralayabilirsiniz.


  Cepte Gezi Rehberi/Marakeş - Daniel Jacobs


  Fas denilince ilk akla gelen şehir Marakeş’tir. Şehrin toprağının renginden dolayı Kızıl Şehir olarak adlandırılır. Vahşi yaşam turları, doğa ve kültürel yaşamı gezip görülecek yerler arasında yer almaktadır.

  Dünyanın en çok turist çeken şehirlerinden olan Marakeş halkı turistleri de oldukça çok sevmektedir. Mükemmel bir gezi planı için cep rehberini yanınızdan ayırmayın.


  Cepte Gezi Rehberi/Prag - Rob Humphreys


  Çek Cumhuriyetinin başkenti olan Prag Ortaçağ şehirlerini andıran mimari güzelliğinden dolayı turistlerin gözde şehirlerinden biridir.

  Orta Avrupa’nın en romantik şehirlerinden olan Prag görülmesi gereken yerler açısından oldukça zengindir.

  Prag Kalesinin kartpostal gibi manzarasını ve kıpkırmızı çatılarını zevkle izleyebilir, şehrin arka sokaklarında gezebilir, Art Nouveau Cafe’de bir kahve içebilirsiniz.


  Cepte Gezi Rehberi/Venedik - Jonathan Buckley


  İtalya’nın romantik şehri 117 ada ve 400 köprüsü ile turistlerin gezi listelerinde ilk sırada yer almaktadır. Huzurlu ve rahat bir tatilin adresi Venedik’te eşsiz anılar biriktirebilirsiniz.

  Şehirde bulunan tarihi eserler Unesco Dünya Mirası Listesinde yer almaktadır.

  Venedik’te muhteşem anlar yaşamak istiyorsanız Johathan Buckley’in Cepte gezi Rehberi Venedik kitabı başucu rehberiniz olacaktır.


  Cepte Gezi Rehberi/New York - Martin Dunford, Stephen Keeling, Andrew Rosenberg


  Amerika Birleşik Devletinin en kalabalık şehirlerinden biri olan New York’ta gezilecek yerleri Cepte Gezi Rehberi New York kitabında bulabilirsiniz.

  Eyalet her mevsim turist çekmektedir. En büyüleyici anlarını Noel zamanı yaşayabilirsiniz. Yaz dönemleri ise kalabalık bir şehir olarak eğlenceli zamanlar yaşayabilirsiniz. Özgürlüklerin şehri New York’ta her kültürden yemekleri de tadabilirsiniz

  Brooklyn köprüsü, Manhattan gökdelenlerinin eşsiz manzarasının tadını çıkarın. Momo’da yer alan mükemmel modern sanat koleksiyonlarını doyasıya gezebilirsiniz.


  İstanbul’un Gezi Rehberi 2 Günde Pera ve Boğaz - İsmail Güzelsoy


  Hikaye tadında anlatılan bir İstanbul gezi kitabı. Aziz İstanbul’un eşsiz boğazını ve Pera’sını anlatan eşsiz bir kitap.

  Kimseden yardım almadan adım adım gezerek İstanbul’u keşfetmenize yardımcı olacak rehber kitabınız ile gezmenin keyfini sürün.


  İstanbul’un Gezi Rehberi 2 Günde Tarihi Yarımada - İsmail Güzelsoy


  Tarihi yarımadanın gezilip görülecek her yeri 16 yıllık turist rehberi İsmail Güzelsoy’un kaleminden sizlere sunulmuştur.

  Tur gruplarında gezilen ve anlatılan her yeri kitap haline getirerek İstanbul meraklılarıyla paylaşmıştır.

  Ayasofya, Sultanahmet, Topkapı Sarayı ve Yerebatan Sarnıcını adım adım keşfederken bir rehbere ihtiyacınız olmayacak.


  Hindistan Gezi Rehberi - Zafer Bozkaya


  Hindistan tam bir tezatların ülkesidir. Asya ülkelerinin içinde hem yoksulluk hem de şatafatın ülkesi Hindistan.

  Kültürel ve din açısından oldukça renkli olan bu ülkeye gitmeden önce İsmail Bozkaya’nın hazırladığı Hindistan Gezi Rehberi kitabını mutlaka okumalı ve yanınıza almalısınız.

  Bireysel olarak biraz zor olan bir yer olsa da genel anlamda turistleri seven bir ülke Hindistan’dan muhteşem anılarla döneceğiniz kesin.


  Almanca Gezi ve Konuşma Rehberi - Derya Perk Er, Mutlu Er


  Almanca Gezi ve Konuşma rehberi daha önce hiçbir şekilde Almanca bilmeyenlere göre hazırlanmış iş veya gezi seyahatinde Almanca konuşulan ülkelerde rehber yardımı almadan konuşabilmenizin kolaylığını sunuyor.

  Bu başucu kitabı sizi seyahatiniz sırasında asla yalnız bırakmayacaktır.


  Arapça Gezi ve Konuşma Rehberi - Murat Özcan


  Resmi dili Arapça olan ülkelere seyahatiniz sırasında sizleri asla yalnız bırakmayacak olan bu rehberiniz ile Mısır’a sanki defalarca gelmiş gibi bir rahatlık sunuyor.

  Arap ülkeleri her milletten insanın dikkatini çeken farklı kültüre sahip medeniyetlerdir.

  Cümlelerin okunuşlarının da yer aldığı bu eşsiz rehber ile merak ettiğiniz yerleri adım adım gezebilirsiniz.


  Fransızca Gezi Ve Konuşma Rehberi - Bayram Köse


  Fransa ve Paris gezi rehberi niteliğinde hazırlanmış olan bu rehber Fransızca konuşulan diğer ülkelerde gezerken nasıl bir gezi planlamanızı yapmanızı ve diğer insanlarla rahat konuşmanızı kolaylaştırır.

  Fransızca konuşulan ülkelerde bir başka rehbere ihtiyaç duymadan gezmek istediğiniz yerleri karış karış tek başınıza gezebileceksiniz.

  Bayram Köse tarafından kaleme alınan Fransızca Gezi ve Konuşma Rehberi ile seyahatinizin keyfini çıkarabilirsiniz.


  İspanyolca Gezi ve Konuşma Rehberi - Emre Özmen


  Şimdiye kadar yazılmış en geniş kapsamlı İspanyolca gezi ve konuşma rehberi Emre Özmen tarafından kaleme alınmıştır.

  İspanyol mutfağının geniş menüsünde yer aldığı bu muhteşem rehber ile Madrid gezinizi tek başınıza oldukça kolay şekilde gezi planınızı gerçekleştirebilirsiniz.

  Tarihi binaları geniş caddeleri, boğa güreşi ve eğlenceli gece hayatında size adım adım rehberlik edecek kitabınız özenle kaleme alındı.


  Korece Gezi ve Konuşma Rehberi - Derya Çelik


  Bir Doğu Asya ülkesi olan Kore’ye daha önce hiç gitmediniz ve Korece konuşmayı bilmiyorsanız Korece Gezi ve Konuşma Rehberi hiç bilmeyenler için özel olarak hazırlanmıştır.

  Eski geleneklerini sürdürürken teknolojinin en üst seviyesinde olan bu zıtlıklar ülkesini rehber ile kolay bir hale getirebilirsiniz.

  Ülkenin yemek kültürünü menü ile öğrenebilir bu tarih kokan ülkeyi karış karış gezebilirsiniz.


  İtalyanca Gezi ve Konuşma Rehberi - Elif Kahyaoğlu


  Şimdiye kadar yayınlanmış en iyi İtalyanca Gezi ve Konuşma rehberi Elif Kâhyaoğlu tarafından kaleme alınmıştır. İtalya ve Roma hakkında gezi sırasında bilmeniz gereken her konu detaylı şekilde bu rehberde yer almaktadır.

  Bu rehberden kolay yararlanmak adına Nasıl Kullanacaksınız isimli bölümden bilgi alabilirsiniz.


  Yuvarlak Dünyanın Köşeleri Şili - Bülent Demirdurak


  Güney Amerika’nın engebeli ülkesi Şili birçok yerli topluluğa ev sahipliği yapan farklı ülkelerden biridir. Güney Amerika ülkesi olan Şili’de bizlerde yaz ayları dönemlerinde orada kış aylarına denk gelmektedir.

  Hırsızlık ve kapkaç olaylarının sıklıkla görüldüğü ülkede gezerken cüzdanlarınıza dikkat etmelisiniz. Bülent Demirdurak’ın muhteşem anlatımı ile Yuvarlak Dünyanın Köşeleri serisinden Şili kitabını gitmeden mutlaka okumanız gerekmektedir.

  Ülkeye gittikten sonra şehir merkezine ayak bastığınız andan itibaren neler yapmanız gerektiği adım adım anlatılmıştır.


  Yuvarlak Dünyanın Köşeleri Portekiz - Bülent Demirdurak


  Portekiz seyahatine katılacaksanız eğer Bülent Demirdurak’ın Yuvarlak Dünyanın Köşeleri-Portekiz gezi kitabını mutlaka satın almalısınız. Porto’dan Lizbon’a kadar gideceğiniz yerler ile ilgili sizi bilgilendirecek eşsiz bir gezi kitabıdır.

  Yepyeni ve güzel anılar biriktirmeniz için mutlaka Portekiz’i sizlere anlatan bu eşsiz kitaba sahip olun.


  Yuvarlak Dünyanın Köşeleri Peru - Bülent Demirdurak


  Güney Amerika’nın tarihi ve turistik bir ülkesi olan Peru gezilecek ülkeler arasında genellikle liste başlarında yer alır.

  Tapınak ve katedralleri ile ünlü olan Peru’da muhteşem anılar ile ülkeye dönmek eşsiz bir deneyim olacaktır.

  Ülke hakkında en detaylı bilgileri Yuvarlak Dünyanın Köşeleri-Peru kitabında Bülent Demirdurak’ın anlatımı ile kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Gezi planınızı tek başınıza dahi gerçekleştirebileceğiniz eşsiz bir rehberdir.


  Rotasız Seyyah Yol Hikayeleri 1 -  Mehmet Genç


  Sosyal medyada oldukça iyi bir takipçi kitlesi olan gezgin Mehmet Genç tüm seyahat ve gezi deneyimlerini Rotasız Seyyah Yol Hikayeleri kitabı ile kaleme almıştır. İkinci kitabını da çıkardığı için bir seri haline gelen bu eşsiz gezi kitabını okurken oldukça eğleneceksiniz.

  Birbirinden ilginç yol hikayelerini kaleme aldığı bu kitap gezi kitapları sevenleri bekliyor.  Rotasız Seyyah Yol Hikâyeleri 2 - Mehmet Genç


  Sosyal medyanın sevilen gezgini Mehmet Genç’in ikinci gezi kitabı ile Afganistan’dan, Kırgızistan’a, İran’a kadar birçok ülkeyi beraber gezecek heyecanı onunla birlikte yaşayacaksınız.

  Rotasız Seyyah Yol Hikayeleri-2 kitabı ile gezi kitapları meraklılarının beğenisini kazanmıştır.

Arama
E-mail adresinizi giriniz
Adet:
Beden:
Seçtiğiniz ürün sepete eklendi
Mail adresini giriniz
Özelleştir
0000 0000 0000 0000
CVC
Ad Soyad
5xx
5xxxxxxxxx
ZUBİZU Kampanyası kullan
Ürün Detayları
Teslimat ve Kolay İade
Ürün Kodu:
Kitap / Yazar / Yayınevi Ara
Önceki Siparişleriniz
Önceki siparişleriniz için tıklayın
Üyelik Bilgilerim
Üyelik Bilgilerim
Veya
En Az 6 Karakter
Toplam Tutar:
Varsa İndirim Kodunuz:
Sipariş Notu
Kapıda ödeme seçeneği 125 TL altı siparişlerde kullanılabilir. 125 TL üstü siparişler için havale, kredi kartı ya da banka kartı ile ödeme yapılabilir.
Açev Bağış
Ürüne daha önceden puanlama ve yorum yaptınız.
Kitap AyrıntılarıÜrün Ayrıntıları
100 TL üzeri kargo bedava!
FIRSATI YAKALA
Ürünler
Teslimat Bilgileri