Şimdi E-Kitap Zamanı
2 Ekim
Teknoloji ilerledikçe ihtiyaçlar artmakta, beklentiler çoğalmakta ve dolayısıyla geliştirilen çözümler de bir o kadar artış göstermektedir. Günümüzde e-kitap artık ciddi bir kullanıcı sayısına ulaşan, özellikle akademik araştırmalar için dâhi Onyx Boox gibi markalar tarafından hususî olarak geliştirilen e-kitap okuyucu çeşitlerinin rağbet gördüğü bir alan hâlini almıştır.

Dolayısıyla kitap ile ilgili her alanda (ve artık teknoloji alanında da) var olan Kidega’nın e-kitap alanında da günden güne artan çeşitliliğe sahip olduğunu hatırlatmakta fayda var! Yüzlerce e-kitap arasından siz de kendi beğendiğiniz türdeki kitapları hızlıca edinebilir, Kidega mobil uygulaması üzerinden okumaya siparişinizi tamamlar tamamlamaz başlayabilirsiniz!

E-Kitap Seçenekleri


Sadece Kidega’nın mobil uygulaması üzerinden okunabildiği için bütün cihazlara uyumlu şekilde geliştirilmiş e-kitap seçeneklerinin yer aldığı ilgili kategoriyi ziyaret ettiğiniz zaman kararsızlık yaşamamanız işten bile değil! Çünkü yüzlerce farklı seçeneğin yer aldığı bu kategoride güncel edebiyattan, klasiklere; Türk edebiyatından fantastik kurguya kadar pek çok farklı kitap bulunuyor.

Siz de öncelikle hangi türde kitapları deneyimlemek istediğinize karar vererek e-kitap alışverişinizi hızlıca tamamlayabilirsiniz!

E-Kitap Önerileri


Farklı türlerdeki kitapları sevenler için bazı e-kitap tavsiyelerine yer vermek istedik!

Aşağıda yer alan listedeki e-kitaplar arasından siz de seçiminizi yaparak Kidega mobil uygulaması üzerinden kitap okuma keyfini doyasıya çıkarabilirsiniz!

Fakat Müzeyyen Bu Derin Bir Tutku: Kısacık bir kitap, ancak hacmine tezat bir etki barındırıyor. İnsanı sarıp sarmalıyor ve unutulmaz iki karakterle okuyucuyu tanıştırıyor. Müzeyyen ve Arif ile tanışmaya ne dersiniz?

Yaban: Yakup Kadri Karaosmanoğlu'ndan, döneme ışık tutan ve döneminin ötesinde konumlanan bir başyapıt. 

Bizim Büyük Çaresizliğimiz: Son dönem Türk edebiyatının nev-i şahsına münhasır yazarlarından Barış Bıçakçı'dan dört bir yanı sarmalamış laf kalabalığına isyan bayrağını açacak durulukta bir eser...

Peri Gazozu: Dört başı mamur bir sanatkar olan Ercan Kesal'dan babalık, oğulluk, ölüm, yaşam gibi kavramlar arasında mekik dokuduğu; bir solukta okunabilecek bir kitap.

Armarius: İlker Balkan'ın, kitabın tarihinden yola çıkarak yazmak, okumak ve kitaplar üzerine kaleme aldığı Armarius'ta okur, yazar ve yayıncı profillerinin kitap kavramıyla ilişkisi sorgulanıyor...

Kidega İçerik Ekibi
Alper Kaya