Sonkahvebükücü'nün Önerdikleri
2 ay önce

Sonkahvebükücü okurken keyif aldığı kitapları yorumladı, biz de sizlerle buluşturuyoruz.  


Sophie Kinsella - Sır Tutabilir Misin ? 


Havaların gelgitleri kafanızı karıştırıyor ve sırlarınızı saklamayı bir türlü beceremiyorsanız bu kitap tam size göre! Elbette hepiniz gibi benim de sırlarım var ve hepsini çok güzel saklamayı becerebiliyorum. Ha olur da sırlarımı saklayamazsam Emma Corrigan’ın yaşadığı felaket senaryosu yoluma ışık tutuyor. Şaka bir yana bu aylarda okuyabileceğiniz en komik ve en romantik hikaye kesinlikle “Sır Tutabilir misin?”.

R. S. Pateman - Reenkarnasyon


Kesinlikle ama kesinlikle okuyabileceğiniz en iyi gerilim kitaplarından bir tanesi! 10 yaşında kaybolan küçük bir kız, bu olaydan dolayı dağılan bir aile. Buraya kadar her şey olağan, peki ya bu kaybolan kız on yıl önceki hali ile kapıyı çalarsa neler olur hiç düşündünüz mü? Yolda yürürken bile elinizden bırakamayacağınız bu kitap kesinlikle favorilerimden bir tanesi.

Christophe Grange - Ölüler Diyarı


Siz de benim gibi daha önce Jean Christophe Grange okumadıysanız oldukça karanlık ve her sayfasında soluğunuzu kesecek olan bu kitap tam size göre! Ölüler Diyarı başucu kitaplarımın başında gelmektedir.

Sarah Pinborough - Gözlerinin Ardında


Yine elinizden bırakamayacağınız bir kitap! Üç kişinin bildiği sır, sır değildir! Tabii ikisi de ölüyse. Hayatının sıradanlığından sıkılmış genç bir kadın, hayatına giren yeni bir erkek ve bu erkek ile gelen ölümcül sırlar ve son olarak sizi şoka sokacak bir son! "Gözlerinin Ardında" sizi kesinlikle ama kesinlikle şaşırtacak ve uykularınızı kaçıracak bir kitap!

Holly Ringland - Alice Hart’ın Kayıp Çiçekleri


Eğer Kristin Hannah seviyorsanız ve onun üzerinizde yarattığı dramayı seviyorsanız bu kitap tam size göre. Kadın olmanın zorluklarını, hayatınızın, şiddetin mağdurlarının görmezden geldiğimiz dünyası ve hayatın ağırlığını görebileceğiniz bu kitap kesinlikle Kristin Hannah’ın tahtına aday olacak! 

Kitaplara daha yakından bakın: