Xiaomi, Kidega'ya Geldi!
1 Eylül
Dünyanın en büyük teknoloji üreticilerinden birisi olan Xiaomi; en gözde ürünleriyle artık Kidega’da! 

 2020 yılı itibarıyla kullanıcılarla buluşan Xiaomi Mi Band 5 Akıllı Bileklik, ergonomik ve pratik kullanımının yanı sıra dikdörtgen tasarımı ile sunduğu keskin imaj sayesinde kısa sürede büyük bir beğeniye ulaştı. Aydınlatmalı olarak hazırlanan ekranı, Corning Gorilla Glass teknolojisi ile koruma altına alınmış olup; çizilme ve darbelere karşı daha fazla direnç sahibidir. GPS teknolojisinin yanı sıra Spotify benzeri müzik uygulamalarının da kontrol edilebilmesine olanak tanıyan Xiaomi Mi Band 5 Akıllı Bileklik, gündelik hayatınıza büyük kolaylıklar kazandıracaktır.

Xiaomi Mi TV Stick, sahip olduğu kolay kurulum prensibi ile Android TV 9.0 tarafından desteklenen, kişiselleştirilmiş bir kullanım performansı sunmak adına YouTube, Netflix ve GooglePlay erişiminin sağlandığı bu elektronik ürün ile nereye giderseniz gidin televizyon keyfini kendi kıstaslarınızı yanınızda taşıyacağınız TV Stick ile yaşamanız mümkün olmaktadır.

Durmaksızın iki saat boyunca ve düşük ses seviyesiyle rahatsızlık vermeden çalışabilen Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro ile evinizi tamamen ya da sadece bir bölümünü temizletmeniz mümkündür. Programlama seçenekleri ile özel kullanım performansları sunan robot süpürge; 2 cm’e kadar olan engelleri aşma özelliğiyle gününüze temizliğin en elektronik hâlini katmaktadır!