WalkOVR Hareket Tanıma Sistemi

WalkOVR Hareket Tanıma Sistemi

1 kişi
Kidega'nın WalkOVR Hareket Tanıma Sistemi Ürün Yorumu

Ürünün 1 yıl firma garantisi bulunmaktadır. 

Ürün Açıklaması

WalkOVR, sanal gerçeklik teknolojilerini kullanırken sizi fiziksel olarak özgür kılan ve kullanıcıların VR tabanlı oyun ve uygulamalarda sadece ellerini değil, tüm vücudunu oyuna dahil etmesini sağlayan, giyilebilir bir hareket tanıma sistemidir.


Sanal gerçeklik gözlüklerini takan kullanıcıyı 2 metreye 2 metrelik alandan kurtararak sonsuz alan sağlar. Kullanıcının gerçek dünyada yer değiştirmeden serbestçe hareket edebileceği, VR içerisindeki düşmanlarınızın peşinden koşabileceğiniz ya da aksiyon dolu bir sahneyi tüm bedeninizle deneyimleyebileceğiniz bir kontrol arayüzüdür.

WalkOVR, 5 adet modül, şarj kabloları, vücut tekstiller ile size ulaşır, OVRPortal uygulamamız ile çalışır PC bazlı VR gözlüklerinizle çalışır. 5 adet modül; 2 diz, 2 ayak bileği ve 1 adet göğüs modülü olmak üzere vücudunuza taktığınız sensör sistemidir. Diz ve ayak bilekleri oyun içerisinde hıza bağlı olarak ileri yönünde, göğüs modülü ise oyun içerisinde sağ, sol ve geriye gitme eylemleri için kullanılır. 

Türkiye'de üretilmiştir. VR modunda dünya çapında bilinen Arizona Sunshine, Raw Data, Pavlov VR veya Onward gibi oyunları oynayabilirken; klavye modunda, Counter Strike, DoomVFR veya Alien Isolation gibi günlük WASD oyunlarınızı oynayabilirsiniz. Son olarak, Oyun Kumandası modu, oyun kumandası ile çalışan Cardboard, Samsung Gear VR veya Oculus GO oyunları içindir. Bunun bir örneği GearVR'de efsanevi Minecraft VR veya Oculus GO'da Slightly Heroes olabilir.

WalkOVR sadece hareket etmenizi değil aynı zamanda VR oyunları sırasında ne kadar kalori yaktığınızı, kaç metre yürüdüğünüzü veya yürüme hızınızı görmenize de imkân verir. 

Sanal gerçeklik deneyiminizi iyileştirirken oyunun şeklini değiştirir.


Teknik Özellikler:
Boyutlar :
Genel Kutu Ölçüleri: 195mm, 155mm, 50mm
Ana modül: 44mm, 82mm, 18mm
Alt Modüller: 59mm, 35mm, 16mm

Ağırlık:
Ürün Ağırlığı: 220 g 
Beklenen Nakliye Ağırlığı: 550 g

Kullanılan Malzeme:
ABS Plastik çerçeve

Aygıt Yazılımı:
OVR 9.2

Yonga seti / CPU:
32 MHZ M4, FPU Çekirdeği
49 MHZ M4. FPU Çekirdeği

Dahili Bellek:
+8 MB. 128 KB RAM, 32 KB EEPROM

Bluetooth:
HD SPP Bluetooth 2.1. EDR sınıfı 2. GAP. GATT L2CAP SMP

Şarj Bağlantısı:
2.0. Mikro AB Tipi USB

(VR gözlük dahil değildir.)2.350,56 ₺ %10
2.115,50 ₺
1 günde kargoda
Kargo Bedava Kargo Bedava
Ürün Ayrıntıları
Ürün Kodu: 0759170384907
Boyut: Normal
Ağırlık: 220 g
Malzeme: ABS Plastik Çerçeve
Renk:
Yorumlar
Yorum eklemek için üye girişi yapmalısın.
Bu ürün hakkında ilk yorum yazan sen ol.