Xiaomi Mi Band 5 Akıllı Bileklik

Akıllı Bileklik

14 kişi
Kidega'nın Xiaomi Mi Band 5 Akıllı Bileklik Ürün Yorumu

Bu ürün Xiaomi Türkiye Distribütörü EvoFone tarafından garantilidir.

Akıllı bileklik alanında en son teknolojilerden hareketle geliştirilen Xiaomi Mi Band 5 Akıllı Bileklik, canlı renklerle bezeli ekranı ve her bileğe uyabilen ebadı sayesinde vazgeçilmez bir teknolojik aksesuarınız olacak. Her adımda yanınızda olan, üstelik daha sağlıklı bir yaşama adım atmak için ihtiyacınız olan uyku düzeni gibi hususlara dönük uyarılar geliştiren bu akıllı bileklik sayesinde sağlıklı bir yaşam çok yakınınıza geliyor!

Ürün Açıklaması

Xiaomi Mi Band 5 Akıllı Bileklik
2020 yılı itibarıyla kullanıcılarla buluşan, akıllı bileklik teknolojisinin son örneği olan Xiaomi Mi Band 5 ürünü hem küçük hem de büyük kordon boyutlarında kullanılmaktadır. Bileğe göre ayarlanabilen yapısı ergonomik ve pratik kullanım sunmakta olan Xiaomi akıllı bileklik modeli; dikdörtgen tasarımı ile keskin bir imaj sunmaktadır. 155 – 219 mm kordon boyu olan ürün; kordonsuz olarak 47.2 mm boy, 18.5 mm en ve 12.4 mm kalınlık ölçütlerinde tasarlanmıştır. Ağırlığı ise 11.9 gramdır. Aydınlatmalı olarak hazırlanan ekranı, Corning Gorilla Glass teknolojisi ile korunmaktadır. Bu teknoloji sayesinde çizilmeler ile darbelere karşı daha fazla direnç sahibidir.

Xiaomi Mi Band 5 Özellikleri
Açık hava yürüyüşü ile sürüş tecrübelerinde hızı doğrudan gösteren Mi Band 5 modeli, dahili GPS teknolojisi ile geliştirilmiştir. GPS aracılığıyla aranılan yolun kolayca bulunabilmesini sağlayan Xiaomi Mi Band 5 akıllı bileklik ürünü; antrenmanlarda sergilenen performansın kaydedilmesini, kat edilen mesafeyi ve hızı hesaplayabilmeyi sağlamaktadır.

1.1 inç genişlikte hazırlanan, 126 x 294 piksel görüntü kalitesine sahip olan Xiaomi Mi Band 5 akıllı bileklik; 16 milyon renk kapasitesine sahip olması sayesinde canlı ve gerçekçi renkler vaat etmektedir. 2.5D kavisli olacak şekilde geliştirilen AMOLED ekranı; çoklu dokunma özelliği sayesinde yapılması istenen işlerin birkaç ufak dokunuşla gerçekleştirilmesini sağlamaktadır. Her türlü ışıklı ortamda, sorunsuz bir görüntüleme performansı sunmaktadır.

Spotify benzeri popüler müzik uygulamalarının yönetilmesine olanak sunan Xiaomi Mi Band 5 akıllı bileklik ürünü; daha sıkı çalışabilmek ve antrenmanlara odaklanabilmek için ideal bir yardımcıdır. Podcastleri ve popüler listeleri akıllı bilekliğiniz aracılığıyla kontrol ederek müziğe bileğinizden yön vermenizi sağlamaktadır. 

Uyku evresini takip eden Xiaomi Mi Band 5, kaliteli ve yeterli bir uyku deneyimine sahip olup olmadığınızı analiz ederek hafif uyku ve REM evresini takip edebilmenize olanak tanımaktadır. Gün içindeki hareketlerinizi takip ederek vücudunuzun ne kadar uykuya ihtiyacı olduğunu tespit eden, ne kadar uyuduğunuzu da takip eden akıllı bileklik bu iki bileşeni harmanlamak suretiyle uyku skorunuzu sizinle paylaşmaktadır.

Idle Alerts özelliği sayesinde hareketsiz kalınan zamanlarda harekete geçme uyarısı sunan akıllı bileklik; alarm özelliği ile sabah veya akşam saatlerinde dilediğiniz saatte uyanmanıza yardımcı olmaktadır.


Xiaomi Ürünleri
329,00 ₺ %12
289,52 ₺
1 günde kargoda
Kargo Bedava Kargo Bedava
Ürün Ayrıntıları
Ürün Kodu: 130130805
Boyut: Normal
Yorumlar
Yorum eklemek için üye girişi yapmalısın.
Bu ürün hakkında ilk yorum yazan sen ol.