KAMPANYALAR

44 kampanya var.

Enpara.com Kitap Kampanyası

Enpara.com’lulara 50 TL ve üzeri kitap alışverişlerinde 10 TL indirim ve hediye kitap fırsatı!

31 Ağustos 2019’a kadar her ay Enpara.com müşterilerinin tek seferde yapacağı ilk 50 TL ve üzeri alışverişe 1 kitap hediye! Ayrıca, o ay 'Ayın Enparalısı' olan Enpara.com müşterilerine 10 TL de iade.

Kampanyadan nasıl yararlanabilirsiniz?

Kampanyadan yararlanabilmek için:

* Enpara.com müşterisi olmanız,

* 3 Mayıs - 31 Ağustos 2019 tarihleri arasında her ay Encard’ınız veya Enpara.com Kredi Kartı’nızla Kidega.com web sitesi veya mobil uygulaması üzerinden tek seferde 50 TL ve üzeri alışveriş yapmanız,

* Alışveriş yaptığınız ay 10 TL indirim kazanmak için harcama yaptığınız tarihten bağımsız olarak, ayın son gününe kadar 'Ayın Enparalısı' olmanız yeterli.

Kampanya boyunca 'Ayın Enparalısı' olduğunuz her ay kazandığınız indirimler, bir sonraki ayın 7. gününde Enpara.com Vadesiz TL hesabınıza yatırılır.

Nasıl 'Ayın Enparalısı' olabileceğinizi öğrenmek ve 'Ayın Enparalısı' uygulamasıyla ilgili detaylı bilgi almak için Enpara.com’un web sitesinde yer alan  'Ayın Enparalısı' sayfasını ziyaret edebilirsiniz. 

Kampanya boyunca her ay farklı kategorilerde ve konularda kitaplar hediye edilecektir :)

Nelere dikkat etmelisiniz?

* Kampanya Encard’ınız veya Enpara.com Kredi Kartı’nızla yapılan alışverişler için geçerlidir. Diğer ödeme sistemleri veya para transferi yöntemleri (ör: EFT, havale) ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.

* Kitap hediyesi sadece tek seferde yapılan ilk 50 TL ve üzeri alışveriş için geçerlidir. Kampanya boyunca bir ay içinde tek seferde birden fazla 50 TL ve üzeri alışveriş yapılması durumunda, sadece o ay yapılan ilk alışveriş için 1 adet hediye kitap kazanılır. Tek seferde 50 TL’nin altında alışveriş yapılması durumunda, ay boyunca yapılan alışverişlerin toplamı 50 TL’nin üzerinde olsa bile kampanya kapsamında hediye kitap kazanılmaz. 

* 50 TL ve üzeri ilk alışverişin ödeme aşamasında, Encard’ınız veya Enpara.com Kredi Kartı’nızın bilgilerini girdikten sonra Enpara.com hediye kitaplarından biri seçilebilir.

* Kampanya süresince ‘Ayın Enparalısı’ olduğunuz her ay tek seferde yapılan ilk 50 TL ve üzeri alışverişlerinizde 1 adet hediye kitaba ek olarak 10 TL indirim kazanırsınız.

* Kampanya kapsamında aylık maksimum 10 TL ve 1 adet hediye kitap, kampanya bitimine kadar ise toplamda maksimum 40 TL indirim ve 4 adet hediye kitap kazanılır.

* Ay boyunca yapılan harcamalara ait indirimler bir sonraki takip eden ayın 7. gününde  Enpara.com Vadesiz TL hesabınıza yatırılır. Ayın 7. gününün bir tatil gününe denk gelmesi durumunda iadeler takip edilen ilk iş gününde gerçekleştirilir. İndirim kazanan müşteriler Enpara.com tarafından aynı gün gönderilen bir SMS veya mobil bildirim ile bilgilendirilir. 

* Kampanya kapsamında satın alınan ürün veya ürünlerin iptal veya iade edilmesi ve bu iptal/iade sonrasında alışveriş tutarının 50 TL’nin altına düşmesi durumunda, ilgili alışverişten indirim kazanılmaz. Kampanya kapsamında kazanılan indirimin Vadesiz TL hesaplarına yansıtılmasından sonra iptal veya iade edilen alışverişlerden kazanılan indirim tutarı Enpara.com Vadesiz TL hesabından geri tahsil edilir. 

* Kampanya kapsamında satın alınan ürün veya ürünlerin iptal edilmesi durumunda kampanyadan yeniden yararlanabilirsiniz. Ancak ilk siparişinizde hediye kitabınızı almış olduğunuz için yeni siparişinizde tekrar hediye kitap seçiminden faydalanamazsınız. 

* Kampanya kapsamında satın alınan ürünlerle ilgili her türlü sorun, itiraz ve şikayeti musterihizmetleri@kidega.com adresine e-posta göndererek, 0850 811 85 34 numaralı çağrı merkezini arayarak veya Kidega.com’un iletişim adımında yer alan iletişim formunu doldurarak iletebilirsiniz. Enpara.com, satın alınan ürünlerle ilgili herhangi bir sorumluluk taşımaz. 

* Enpara.com kampanyası farklı kampanyalarla birleştirilemez.

* Enpara.com ve Kidega, öncesinde bilgi vermek kaydıyla, kampanya koşullarında ve hediye kitap seçeneklerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.


Enpara Kitaplığı'nda Bu Ay
0 kişi
İnsan dediğin mahluk hiçbir şey değiştiremez. Bunun için, gönlünün rahat olmasını istersen, gördüğün fenalıkların bile bir hikmeti olduğunu düşün ve yeryüzünde olmayan iyilikleri oraya getirmek sevdas...
0 kişi
Muhteşem Gatsby hiç şüphesiz en büyük Amerikan romanlarından biri. Ama sırf Scott Fitzgerald 1920’li yıllara tanıklık eden öyküsünü lirik bir dille anlattığı için değil. Ya da okuyucuyu renklerin ince...
2 kişi
“Tolstoy, tüm yazarlar arasında en iyisi.” –Virginia WoolfLev Tolstoy, Anna Karenina, Savaş ve Barış, Diriliş gibi edebiyat tarihini derinden etkileyen romanlarının yanı sıra çok da üretken bir ö...
2 kişi
Hayat karşımıza çoktan seçmeli soru(n)lar çıkarır mı? Daha önce aklımıza geldi mi? Veya hiç düşündük mü? Hayatın karşımıza çoktan seçmeli soru(n)lar çıkarma ihtimali hiç var oldu mu? İş hayatımızd...
0 kişi
“Okurken sinirlerim bozuldu, gülme krizleri tuttu. Satış işinde olup da kafayı yemeyen yok! Toptan delirmiş durumdayız. Kafamız sağlam değil, bedenimiz sağlam değil ve hâlâ satış hedefi tutturacağız d...
13 kişi
İçinde milyonlarca doların ve Irak Müzesi’nden çalınan ölüm maskesinin bulunduğu bir çanta... Sekiz yıl önce gerçekleşen bir uçak kazası... Kazada hayatını kaybeden Irak gazisi eski bir Amerikan asker...
0 kişi
“Karin Slaughter bizi diğer romancıların gitmeye cesaret edemediği, derin ve karanlık yerlere götürüyor. Günümüzün en cesur polisiye yazarlarından biri.”- Tess Gerritsen“Amerika’nın en iyi polisiye ya...
5 kişi
Şirketiniz için gerçek bir değer yaratan ve rekabet üstünlüğü sağlayan şey nedir? Yetenekli insanları bulmak ve konumlandırmak. Özellikle günümüzün sürekli dönüşen ekonomisinde bir şirketi diğerlerini...