Enpara Kitap Kampanyası

Enpara.com’lulara 50 TL ve üzeri ilk alışverişlerinde 15 TL indirim!

31 Mart 2019’a kadar her ay ‘Ayın Enparalısı’ olan Enpara.com müşterilerinin, Encard veya Enpara.com Kredi Kartı’yla tek seferde yapacakları ilk 50 TL ve üzeri alışverişe 15 TL indirim!

Kampanyadan nasıl yararlanabilirsiniz?

Kampanyadan yararlanabilmek için:

·         Enpara.com müşterisi olmanız,

·         1 Ocak – 31 Mart 2019 tarihleri arasında her ay Encard’ınız veya Enpara.com Kredi Kartı’nızla tek seferde 50 TL ve üzeri alışveriş yapmanız,

·         Harcama yaptığınız tarihten bağımsız olarak, ayın son gününe kadar 'Ayın Enparalısı' olmanız yeterli.

 

Nasıl 'Ayın Enparalısı' olabileceğinizi öğrenmek ve "Ayın Enparalısı" uygulamasıyla ilgili detaylı bilgi almak için Enpara.com’un web sitesinde yer alan 'Ayın Enparalısı'  sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Nelere dikkat etmelisiniz?

·         Kampanya 1 Ocak - 31 Mart 2019 tarihleri arasında Encard’ınız veya Enpara.com Kredi Kartı’nızla yapılan alışverişler için geçerlidir. Diğer ödeme sistemleri veya para transferi yöntemleri (ör: EFT, havale) ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.

·         Kampanya sadece tek seferde yapılan ilk 50 TL ve üzeri alışveriş için geçerlidir. Kampanya boyunca tek seferde birden fazla 50 TL ve üzeri alışveriş yapılması durumunda, sadece yapılan ilk alışveriş için 15 TL indirim kazanılır. Tek seferde 50 TL’nin altında alışveriş yapılması durumunda, ay boyunca yapılan alışverişlerin toplamı 50 TL’nin üzerinde olsa bile kampanya kapsamında indirim kazanılmaz. Kampanya kapsamında aylık maksimum 15 TL, kampanya bitimine kadar ise toplamda maksimum 45 TL indirim kazanılabilir.

·         Kampanyadan sadece harcama yapılan ilgili ayda (alışveriş tarihinden bağımsız olarak, belirtilen ayların son gününe kadar) "Ayın Enparalısı" olan müşteriler faydalanabilir. ‘"Ayın Enparalısı" olmaya hak kazanılan tarihten önce kampanya kapsamında yapılan alışveriş kampanyaya dahil edilir. Detaylı bilgiye Enpara.com’un web sitesinde yer alan 'Ayın Enparalısı' sayfasından ulaşabilirsiniz.

·         Ay boyunca yapılan harcamalara ait indirimler bir sonraki takip eden ayın 7. gününde  Enpara.com Vadesiz TL hesabınıza yatırılır. Ayın 7. gününün bir tatil gününe denk gelmesi durumunda iadeler takip edilen ilk iş gününde gerçekleştirilir. İndirim kazanan müşteriler Enpara.com tarafından aynı gün gönderilen bir SMS ile bilgilendirilir. 

·         Kampanya kapsamında satın alınan ürün veya ürünlerin iptal veya iade edilmesi ve bu iptal/iade sonrasında alışveriş tutarının 50 TL’nin altına düşmesi durumunda, ilgili alışverişten indirim kazanılmaz. Kampanya kapsamında indirim kazanmış bir alışverişin kampanya kapsamında kazanılan iadelerin yansıtıldığı tarihten sonra iptal/iade edilmesi ve ilgili alışveriş tutarının 50 TL’nin altına düşmesi durumunda ise, kazanılan indirim tutarı Enpara.com Vadesiz TL hesabından geri tahsil edilir.  

·         Kampanya kapsamında satın alınan ürünlerle ilgili her türlü sorun, itiraz ve şikayeti destek@kidega.com adresine e-posta göndererek, 0850 811 85 34 numaralı çağrı merkezini arayarak veya Kidega.com’un iletişim adımında yer alan iletişim formunu doldurarak iletebilirsiniz. Enpara.com, satın alınan ürünlerle ilgili herhangi bir sorumluluk taşımaz.

·         Enpara.com kampanyası farklı kampanyalarla birleştirilemez.

  • Enpara.com ve Kidega, öncesinde bilgi vermek kaydıyla, kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.