KAMPANYALAR

44 kampanya var.

Papara Card Kampanyası

Papara Card’lılara Kidega alışverişlerinde anında %15 nakit iade!

Kidega.com web sitesinden Papara kart ile ödeme yapan kullanıcılar 100 TL’ye kadar %15, 100 TL ve üzeri için max. 15 TL nakit iade kazanacaklar.


Kampanyadan nasıl yararlanabilirsiniz?

Kampanyadan yararlanabilmek için; 1 Temmuz – 31 Ekim 2020 tarihleri arasında Papara Card ile kidega.com üzerinden alışveriş yapmanız yeterli.

 

Nelere dikkat etmelisiniz?

· Kampanya 1 Temmuz – 31 Ekim 2020 tarihleri arasında Papara Card ile yapılan alışverişler için geçerlidir. Diğer ödeme sistemleri veya para transferi yöntemleri (örnek: EFT, havale) ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.

· Kampanyadan bir Papara Card kullanıcısı bir ay içinde maksimum 15 TL nakit iade kazanabilir. Ay içerisinde dilerse tek seferde ya da birden fazla alışverişten toplamda en fazla 15 TL nakit iade kazanabilir.

· Ay boyunca yapılan harcamalardan kazanılan iade tutarı anında Papara hesabına aktarılır. İptal/iade durumunda iade edilen bedel üzerinden kazanılan nakit iade Papara Card kullanıcısından tahsil edilir.

· Kampanya kapsamında satın alınan ürünlerle ilgili her türlü sorun, itiraz ve şikayetinizi destek@kidega.com , destek@papara.com adreslerine e-posta göndererek veya Kidega.com’un iletişim adımında yer alan iletişim formunu doldurarak iletebilirsiniz.

·  Papara ve Kidega, öncesinde bilgi vermek kaydıyla, kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.