kampanyalar

Her ay yepyeni kampanya ürünleri Kidega'da kitapseverleri ve hobi ürünleri takipçilerini bekliyor. Yayınevlerinde, seçili kitaplarda, poster ve yapboz benzeri hobi ürünlerinde yüksek oranlı indirimler Kidega takipçileri için mütemadiyen güncellenmektedir. Yeni çıkan kitaplar, çok satanlar ve her daim okunan dünya klasikleri gibi ürünlerde indirimler ile şekillenen kampanyalar için bu sayfada detaylı bilgi edinebilir; ilgili ürünlere tek tuşla ulaşabilirsiniz. Kampanyalı kitaplar ve aksesuarlar için dönemsel fırsatlardan faydalanmak için ilk fırsatı değerlendirerek kitaplığınıza ve yaşam alanlarınıza fark katabilir; hep okumak istediğiniz kitaplara kampanyalı fiyat avantajıyla sahip olabilirsiniz. Dönemsel kampanyalarda yüksek oranlı indirimler aracılığıyla Kidega'nın kapıda ödeme ve havale gibi farklı ödeme metotları ile kolayca sahip olabileceğiniz kitaplar sizlerle buluşturmaktadır.

Kidega demek, kampanya demektir. Seçili yayınevlerinde, seçkin kitaplarda ve çok okunan yazarlarda kampanyalar için bu sayfayı düzenli olarak ziyaret etmeyi unutmayın! Yeni kitapların da sık sık kampanyalı fiyatlarla okuyuculara sunulduğu kampanyalar ile her ay yüzlerce farklı kitap Kidega takipçilerinin beğenilerine sunulmaktadır. Bu alanda şekillenen kampanyalar, okurların beğenisini kazanan yayınevleri ve yapıtlar ekseninde şekillenmektedir.

Dönemsel olarak ilgiyi üzerine çeken eğitim kategorisi kitapları, hafta boyunca kitapları indirimde olan Haftanın Yazarı kampanyası, Haftanın Yayınevi olarak seçilen ve bütün kitaplarında belirli bir indirimin Kidega üzerinden okurlara sunulduğu yayınevlerine dönük kampanyalar, ay boyunca geçerli indirimli kitaplar, festival havasında geçen tematik kitap indirimi dönemleri ve seçili ürünlerde özel indirimler Kidega Kampanya sayfasında sizi beklemektedir. Haftalık, aylık veya farklı periyotlarla belirlenmiş indirim ürünleri için Kampanya sayfasını düzenli olarak ziyaret etmeyi unutmayın. Farklı beğeni kriterleri ekseninde şekillenmiş kampanyalı ürünler Kidega avantajlarıyla karşınıza çıkmaktadır. İndirimli kitap takibinde olan, popüler yayınevlerinin ve çok satan kitapların kampanya fiyatları ile kitaplığına en uygun fiyatlı kitapları kazandırmayı hedefleyen okuyucular için her ay pek çok kampanya geliştirilmektedir.