2019 Astrolojik Maarif Takvimi

Dinçer Güner
Destek Yayınları

Türkiye’nin sayılı astroloji eğitmenlerinden Dinçer Güner'in hazırladığı 2019 Yılı Astrolojik Maarif Takvimi 365 gün boyunca gökyüzüyle işbirliği halinde geçireceğiniz şahane bir yıl organizasyonu vaat ediyor.

Bu takvim sayesinde her gününüzü çok rahat organize edebilecek, doğru zamanda adım atabilecek, tüm önemli işlerinize “astrolojik” bilgiler yardımı ile yön verebileceksiniz. Ne zaman imza atmalı, ne zaman evlenmeli, ne zaman diyete başlamalı, ne zaman taşınmalı, ne zaman ilişkiler başlatılmalı, ne zaman elektronik aletler almalı, ne zaman kuaföre gitmeli? Hemen her konuda rehberlik alabileceğiniz 2019 Yılı Astrolojik Maarif Takvimi, yıl boyunca her konuda hayatınızı kolaylaştırmak hedefiyle hazırlanmış, profesyonel bir çalışma. 

8 yıldır astroloji eğitimleri veren Dinçer Güner, düzenli olarak Sözcü gazetesi ve Marie Claire dergisine yazı yazmaya devam ediyor.

Seminerler, workshoplar düzenliyor, kurumsal firmalarla ortak çalışmalar yürütüyor.

Dinçer Güner Kitapları
Şimdi ek %8 KDV indirimiyle!
27,12 ₺ %28
19,53 ₺
1 günde kargoda
50 TL üzeri kargo bedava! Kargo Bedava

Kitap Ayrıntıları

ISBN: 9786053115250
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı
Boyut: Normal
Sayfa Sayısı: 730
Basım: Aralık 2018
Ebat: 11,5x16 cm
Dinçer Güner

Dinçer Güner Hakkında

Dinçer Güner 29 Nisan 1984 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. Üniversite eğitimini aldıktan sonra bir süre basın danışmanlığı ve kitap editörlüğü yaptı. Hayatının en büyük hobisi olan astrolojiyi prof...

2019 Astrolojik Maarif Takvimi Kitap Yorumları

Yorum eklemek için üye girişi yapmalısın.
Bu kitap hakkında ilk yorum yazan sen ol.