2019 KPSS A Grubu Reditus Muhasebe Konu Anlatımı

Saadet Erdem

Kitap Açıklaması

Değerli Adaylar;

Muhasebe kitabı konu ağırlığına göre Genel Muhasebe, Mali Tablolar Analizi, İhtisas Muhasebesi bölümlerinden oluşmaktadır. Hem KPSS alan sınavları hem de mesleki yeterlilik sınavlarına yönelik olarak hazırlanmıştır. Konulara ilişkin örnek oluşturması için KPSS ve Kurum sınav sorularına yer verilmiştir.

Adayların öncelikli olarak aşması gereken sınav KPSS'dir. Bu sınavdaki soru dağılımı genel olarak şöyledir:

Genel Muhasebe › %70
Mali Tablolar Analizi › %20
İhtisas Muhasebesi › %10

(Maliyet Muhasebesi, Yönetim Muhasebesi, Denetim, TFRS, TMS)

Kitabın daha anlaşılabilir olması için konuya ilişkin tekrar ve gereksiz detaylardan kaçınılmış, dikkat edilmesi gereken noktalar kitapta hoca notu ve uyarı olarak belirtilmiştir. Yeterli miktarda soru çözümü ile desteklenmeden adaylarımızın tam olarak sınavlara hazırlanması mümkün olmayacaktır. Reditus konu anlatımlı kitabımıza destek olarak Reditus soru bankamızda yer alan sınavlarla uyumlu soru çeşitleri ile adaylarımızın hazırlığı tamamlanmış olacaktır. Kitabın ümit edilen amacına ulaşması ve öğrenci arkadaşlarımıza fayda sağlaması için yapacağı- nız öneri, eleştiri ya da takdirinizi pegem@pegem.net aracılığıyla bizimle paylaşmanız bize ışık tutacaktır.

Kitabın hazırlanmasında değerli emeğini bizden esirgemeyen ekip arkadaşlarım Peril Özergün'e ve Hülya Yurtseven'e elinizde bulunan bu kitabın ortaya çıkmasında en büyük paya sahip olan Suat Düz başta olmak üzere tüm Pegem ailesine, dizgi aşamasında vaktini ve emeğini esirgemeyen değerli dizgi ekibimiz ve dizgicimiz Gülnur Öcalan'a teşekkürlerimizi sunarız.

Hazırlanan kitabımızın tüm adaylara yararlı olmasını ve tüm adayların başarılarını dileriz.

Saadet Erdem75,00 ₺
Satışta Değil
SEPETE EKLE
Kitap Ayrıntıları
ISBN: 9786052413005
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Cinsi: 1. Hamur
Boyut: Normal
Sayfa Sayısı: 506
Basım:
Ebat: 19x27 cm
Ağırlık: 506
Yorumlar
Yorum eklemek için üye girişi yapmalısın.
Bu kitap hakkında ilk yorum yazan sen ol.