2020 DHBT Teferruat Serisi Tamamı Çözümlü 10 Deneme

Mustafa Uyan

Kitap Açıklaması

Tüm adaylar için ortak kitap şeklinde hazırladığımız ve Dhbt 1 ve Dhbt 2'nin tüm konu ve bölümlerini bir arada barındırarak ve siz değerli okuyucuların maddi imkânlarını da göz önünde bulundurarak, iki kitabı ve tüm öğrenim düzeylerine de uyarlayarak, büyük boy olarak ve göze rahat ve hoş gelmesi için de renkli yaparak istifadenize sunduk. Daha verimli ve pratik olması için bir çok maddeyi kısa kelime ve cümlelerle ifade ettik. Akıcı bir üslup alması için elimizden gelen tüm gayreti sunduk.

Bütün bölümlerin analizlerini yaparak, İslâm İbadet Esasları, Akaid ve Kelâm konularında itikadi mezheplerden Maturidi ve Eş'ari başta olmak üzere diğer görüşlerede yer vererek ve aradaki farlılıkları da izah etmeye çalıştık. İslâm İbadet Esasları ile Fıkıh bölümünde Hanefi ve Şafii mezhepleri başta olmak üzere Maliki ve Hanbeli görüşlerine de yer vererek aradaki farklılıkları da izah etmeye çalıştık.

Genel itibariyle kitaplarımızda gereksiz bilgilere yer vermemeye ve sınavda çıkan ve/veya çıkma aşamasında ya da çıkma ihtimali olan konu ve sorulara öncelik verdik. Bugüne kadar yapılan Yeterlik, Dhbt ve Mbsts sınavlarının hepsinde bir çok soru tutturmayı başardık. Tüm konu ve sorularımız %100 ÖSYM müfredatına uygun olarak hazırlanmıştır.

Teferruat Serisi diye size sunduğumuz eserlerimiz için iddia ediyoruz ki hepsini elde ederek ve sizlere sunduğumuz çalışma stillerini de baz alarak iddialı bir çalışma sergilerseniz Allah'u Teala'nın izni ve inayetiyle başaracaksınız.Mustafa Uyan Kitapları

40,00 ₺ %25
30,00 ₺
Tedarik Süresi: 3 iş günü
100 TL üzeri kargo bedava! Kargo Bedava
Kitap Ayrıntıları
ISBN: 9786059836920
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Cinsi: 1. Hamur
Boyut: Normal
Sayfa Sayısı: 104
Basım:
Ebat: 19,5x27 cm
Ağırlık: 104
Yorumlar
Yorum eklemek için üye girişi yapmalısın.
Bu kitap hakkında ilk yorum yazan sen ol.