30 Günde Gerilla Pazarlama

Jay Conrad Levinson

Kitap Açıklaması

Etkisi kanıtlanmış tüm taktikler 30 günlük bir planda Maksimum kâr ve müşteri artışı için bir rehber İşinizi bir sonraki adıma hızla taşıyacak bir harekât planı "30 günde Gerilla Pazarlama"da, Jay Conrad Levinson ve Al Lautenslager, tüm zamanların en iyi satan pazarlama serisi Gerilla Pazarlama'yı özetleyerek, en güncel gerilla taktiklerinin yer aldığı dinamik bir pakette topladı. Amacınız, bütünsel pazarlama planı geliştirmek ya da belli bir bileşeni ilerletmeye odaklanmak olabilir, her iki şekilde de bu tam aradığınız kitap!

Organizasyonunuzu en kısa zamanda daha pazarlanabilir hale getirmek ve onu kullanıcı dostu yapmak mı istiyorsunuz? İşe bu kitabı okuyarak ve kitabın içerdiği kavramları günlük hayatınıza uygulayarak başlayın. Bu size hız kazandıracak ve en etkili yolu seçmenizde size rehberlik edecek. Üstelik, tüm bunlar sadece 30 gün içinde olacak. Dr. Stephen R. Covey, Etkili İnsanların 7 Alışkanlığı ve 8. Alışkanlık: Bütünlüğe Doğru'nun yazarı Bu kitapla geçireceğiniz 30 gün, bu seneki en kârlı faaliyetlerinizden biri olabilir Jack Canfield, Tavuk Suyuna Çorba ve The Success Principles'in yazarı Sadece Levinson ve Lautenslager, 30 günde pazarlama faaliyetinizi onarma sözü verebilir. Bu kitabı alarak, şirketinizi 30 günde hareket getirmek fazla zekâ gerektirmiyor.

Guy Kawasaki, The Art of Start'ın yazarı, Garage Technology Ventures Yönetim Kurulu Başkanı Jay Conrad Levinson, tüm zamanların en iyi saman pazarlama serisi "Gerilla Pazarlama"nın ve işle ilgili 29 kitabın yazarı. Kitapları dünya çapında 14 milyon kopyadan fazla sattı ve 39 dile çevrildi.

Al Lautenslager ödülü bir pazarlama/halkla ilişkiler danışmanı ve sözcüsü Sertifikalı bir Gerilla Marketing koçu ve ayrıca iki iş sahibi: Market for Profits ve The Ink Well.28,70 ₺
Satışta Değil
SEPETE EKLE
Kitap Ayrıntıları
ISBN: 9789944383158
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı
Boyut: Normal
Sayfa Sayısı: 300
Ebat: 13,5x20 cm
Ağırlık: 300
Yorumlar
Yorum eklemek için üye girişi yapmalısın.
Bu kitap hakkında ilk yorum yazan sen ol.