5. Sınıf İngilizce Soru Bankası

Kolektif

Kitap Açıklaması

Soru Bankalarımız, bilgi eksikliklerinin saptanmasını ve giderilmesini; soru çözümünde uzmanlaşmayı sağlayan bir sistematikle hazırlanmıştır. Konuların bütün ayrıntılarını yoklayan üstün düşünme becerileri
doğrultusunda hazırlanmış sorular içermektedir. Her biri güncel ve özgün olan sorularıyla sınavlara
giden yolda emin adımlarla yürümenizi sağlayacaktır.

Kıymetli Öğretmenler, Sayın Veliler, Sevgili Öğrenciler,

Bilginin sürekli değiştiği ve hızlı bir şekilde yayıldığı evrenselleşen bir dünyada yaşamaktayız. Artık öğrencilere sadece hazır bir bilgiyi vermek yeterli gelmemektedir. Aynı zamanda öğrencinin bilgiyi anlama, yorumlama, içselleştirme. uygulama ve hatta yenilerini üretmesi gibi eğitimsel amaçların gerçekleştirilmesi sağlanmalıdır. Yaşadığımız teknoloji çağında bilginin hızlı bir şekilde yayılması; İnternet, televizyon ve bilgisayar kullanımının artmasını sağlamaktadır.

Bunun sonucunda da kitap kokusundan ve kitabı hissetmekten mahrum bir nesil yetişmektedir. Bu nedenler çerçevesinde üzerinde çalışılan bu kitap öğrencilerin yaparak, yaşayarak, uygulamalı bir şekilde öğrenmesini sağlamak için görsel öğelerin zenginlikleri kullanılarak hazırlanmıştır. Bunun yanı sıra kitabımız öğrencilere yeni bilgi ve beceriler kazanıp, eğlenceli bir şekilde öğrenme ve kendini geliştirme fırsatı sunmaktadır. Aynı zamanda öğrencinin okuma alışkanlığı kazanması, okuduğunu anlayıp yorumlaması, pratik çözümler üretmesi, sorunların çözümünü hızlı bir şekilde bulması ve kendini her alanda gerçekleştirmesi amaçlanmıştır. Kitabımız, Bloom Taksonomisi (Üst Düzey Düşünme Becerileri) doğrultusunda oluşturulmuştur.

Ulaşılmak istenen hedefler, öğrenci merkezli ve hücrelenmiş yöntemle hazırlandığı için öğrencinin kitaptan zevkle ve istekle yararlanması öncelikli amacımızdır. Kitabımızın içeriğindeki testler kolaydan zora doğru, diğer derslerle ve günlük yaşamla ilişkili, öğretim programına bire bir uyumlu olarak, alanında uzman eğitimciler tarafından hazırlanmıştır. Kavram Yayınları, bugüne kadar olduğu gibi, bu yayında da öğrencilerimizin her alanda başarılı olmaları amacını sürdürmektedir.

Başarı dileklerimizle.
Kavram Yayınları22,22 ₺
Satışta Değil
SEPETE EKLE
Kitap Ayrıntıları
Türü: Eğitim
ISBN: 9786053720744
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Cinsi: 1. Hamur
Boyut: Normal
Sayfa Sayısı: 176
Basım:
Ebat: 195x275 cm
Ağırlık: 176
Yorumlar
Yorum eklemek için üye girişi yapmalısın.
Bu kitap hakkında ilk yorum yazan sen ol.