Adanmışlık

Patti Smith
2 kişi
Kidega'nın Adanmışlık Kitap Yorumu
Kalemiyle insan ruhuna dokunabilen nadir sanatçılardan Patti Smith bu sefer okuyucuyu yoğun ve okumaya doyamayacağı bir yazma yolcuğuna çıkarıyor. İçimizdeki derin duyguların oluşturduğu büyük boşlukları kelimelerle doldurmaya çalıştığımızın, belki de yalnızlığımızdan uzaklaşmak için yazdığımızın ilham verici hikayesi.

Kitap Açıklaması

"Adanmışlık tek oturuşta bitirilecek kadar keyifli, kendini tekrar okutacak kadar tesirli. Kısa süreliğine de olsa, Patti Smith'le vakit geçirmek bir ayrıcalık."

- Suzi Feay, Financial Times

İnsan neden yazma mecburiyeti duyar? Başkalarının isteklerine rağmen neden kendini ayrı tutar, üzerine bir koza örer, yalnızlığa dalar? Virginia Woolf 'un odası vardı. Proust'un kapalı pencereleri. Marguerite Duras'ın sessiz evi. Dylan Thomas'ın mütevazı kulübesi. Hepsi de kelimelerle dolacak bir boşluk peşinde. Bakir topraklara nüfuz edecek, sahipsiz şifreleri kıracak, sonsuz olanı ifade edecek kelimelerle.

Adanmışlık'ta çağımızın en ilham verici sanatçılarından biri sakınmadan defterlerini açıyor, kendi yaratım sürecinin yanı sıra neden yazdığımızı da gözler önüne seriyor.Patti Smith Kitapları

23,00 ₺ %30
16,10 ₺
Tedarik Süresi: 3 iş günü
100 TL üzeri kargo bedava! Kargo Bedava
Kitap Ayrıntıları
ISBN: 9786051980539
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı
Boyut: Normal
Sayfa Sayısı: 136
Basım:
Ebat: 13,5x19,5 cm
Çevirmen: Seda Ersavcı
Ağırlık: 136
Yorumlar
Yorum eklemek için üye girişi yapmalısın.
Bu kitap hakkında ilk yorum yazan sen ol.