Adım Adım Microsoft Office Outlook 2007

Joan Preppernau, Joyce Cox

Kitap Açıklaması

Adım Adım Microsoft Office Outlook 2007, Microsoft'un elektronik-posta, planlama ve bilgi yönetimi programı Outlook'un son sürümünü kullanmayı adım adım, hızla ve kendi başınıza öğretecek uygulamalı bir kaynaktır. Kitabın ekinde yer alan CD-ROM, alıştırmaları yaparken kullanacağınız hazır uygulama dosyalarını içermektedir. Kitapta yer alan ekran görüntüleri ise çalışmanızı denetlemenize yardım etmeyi amaçlamaktadır.
Adım Adım Microsoft Office Outlook 2007 ile e-posta, anlık ileti, takvim, kişi ve görevleri yönetme araçlarında ustalaşacaksınız. Bu kitapla e-posta göndermeyi, toplantılar zamanlamayı ve kolay takip için görevler ayarlamayı; kurallar, klasörler ve arama filtreleri kullanarak gelen kutunuzu yönetmeyi; e-posta yoluyla ya da Web üzerinden takviminizi paylaşmayı; gelen kutusundan RSS haber gruplarına erişmeyi; Outlook 2007'nin görünümünü ve çalışma biçimini istediğiniz gibi kişiselleştirmeyi; istenmeyen e-postaları engellemek ve hassas iletileri korumak için yöntemleri öğreneceksiniz.
Adım Adım Microsoft Office Outlook 2007, tüm yeni özellikleriyle Microsoft Office Outlook 2007'yi kullanmayı kısa zamanda ve hızla öğretecek bir kaynak kitaptır.

23,50 ₺
Satışta Değil
SEPETE EKLE
Kitap Ayrıntıları
Orijinal Başlık: Microsoft Office Outlook 2007 Step by Step
ISBN: 9789755095370
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı
Boyut: Normal
Sayfa Sayısı: 362
Basım:
Ebat: 19x23 cm
Çevirmen: Duygu Kayadelen
Ağırlık: 697
Yorumlar
Yorum eklemek için üye girişi yapmalısın.
Bu kitap hakkında ilk yorum yazan sen ol.