Adım Adım Microsoft Office Professional 2010

Curtis Frye, Joan Lambert, Joyce Cox

Kitap Açıklaması

Office Professional 2010'u öğrenmenin akıllı yolu
Adım Adım Microsoft Office Professional 2010 Microsoft'un Office 2010 uygulamaları olan Excel, Word, Publisher, PowerPoint, Outlook, Access ve OneNote hakkında pek çok bilgiyi uygulamalı olarak öğreneceğiniz kolay anlaşılır ve kapsamlı bir kılavuzdur. Bu kitapla, Office Professional 2010'u kısa zamanda kavrayıp kullanmaya başlayacaksınız. Kitabın ekinde yer alan CD, alıştırmaları yaparken kullanacağınız hazır uygulama dosyalarını içerirken, kitapta yer alan ekran görüntüleri ise çalışmanızı denetlemenize yardım etmeyi amaçlamaktadır.

Adım Adım Microsoft Office Professional 2010 ile elektronik tablolar oluşturmayı, verilerle hesaplamalar yapıp önemli verileri vurgulamayı; profesyonel nitelikli belgeler ve yayımlar oluşturmayı; etkileyici slayt sunumları yapmayı; e-posta, takvim, kişiler ve görevlerinizi yönetmeyi öğreneceksiniz. Ayrıca kendi veritabanınızı oluşturup yönetecek; metin, video ve video notları oluşturup düzenleyeceksiniz. Adım Adım Microsoft Office Professional 2010 ile yalnızca gerek duyduğunuz dersleri çalışabilir ya da kitabın başından sonuna kadar ilerleyebilirsiniz. İki durumda da gerek duyduğunuz becerileri gereken anda kazanıp uygulayarak, alacağınız eğitimi kendiniz belirlersiniz.
Adım Adım Microsoft Office Professional 2010 tüm yeni özellikleriyle Microsoft Office Professional 2010 programlarını kullanmayı kısa zamanda ve hızla öğretecek bir kaynak kitaptır. Microsoft'un kendini kanıtlamış. Adım Adım öğrenme yöntemiyle, Office Professional 2010'u bir uzman gibi kullanmaya başlayın.50,93 ₺
Satışta Değil
SEPETE EKLE
Kitap Ayrıntıları
ISBN: 9789755096971
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Cinsi: 1. Hamur
Boyut: Normal
Sayfa Sayısı: 1031
Basım:
Ebat: 185x23 cm
Çevirmen: Gökmen Özveri, Selim Göksu, Demet Çıtır, Neslihan Altunel Varol, Ahmet Alptekin , Serdar Özkaya
Editör: Selen Yağcı
Ağırlık: 1633
Yorumlar
Yorum eklemek için üye girişi yapmalısın.
Bu kitap hakkında ilk yorum yazan sen ol.