Adım Adım Microsoft Visual Basic 2008

Michael Halvorson

Kitap Açıklaması

Adım Adım Visual Basic 2008, Windows ve Web için profesyonel uygulamalar yaratmak amacıyla Visual Basic 2008'in önemli araçlarını ve tekniklerini uygulamalı olarak öğreneceğiniz kolay anlaşılır ve kapsamlı bir kılavuzdur. Kitabın ekinde yer alan CD, alıştırmaları yaparken kullanacağınız uygulama dosyalarını içermektedir. Kitap içindeki ekran görüntüleri ise çalışmanızı denetlemenize yardım etmeyi amaçlamaktadır
Adım Adım Visual Basic 2008 ile Microsoft Visual Studio® 2008 program geliştirme ortamıyla (IDE) çalışmayı; veri ve değişkenleri yönetmekten kalıtım ve iletişim kutularını kullanmaya kadar temel tekniklerde ustalaşmayı; profesyonelkullanıcı arabirimleri oluşturmayı, görsel efektler ve yazdırma desteği eklemeyi; Visual Web Developer aracıyla etkileyici Web özellikleri yaratmayı öğreneceksiniz. Ayrıca Microsoft ADO.Net ve gelişmiş veri sunumu denetimleri kullanacak; programlardaki hataları yakalayıp çalışma zamanı hatalarını giderecek; Query Builder ve Microsoft .Net Framework 3.5 gibi yeni özellikleri kullanacaksınız.
Adım Adım Visual Basic 2008 Microsoft'un kendini kanıtlamış Adım Adım öğrenme yöntemiyle, Visual Basic 2008'de uzmanlaşın.

36,11 ₺
Satışta Değil
SEPETE EKLE
Kitap Ayrıntıları
Orijinal Başlık: Microsoft Visual Basic 2008 Step by Step
ISBN: 9789755096391
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Cinsi: 1. Hamur
Boyut: Normal
Sayfa Sayısı: 544
Basım:
Ebat: 185x23 cm
Çevirmen: Ümit Tezcan
Ağırlık: 998
Yorumlar
Yorum eklemek için üye girişi yapmalısın.
Bu kitap hakkında ilk yorum yazan sen ol.