Adım Adım Microsoft Visual C# 2010

John Sharp

Kitap Açıklaması

Adım Adım Visual CSharp 2010, CSharp bileşenleri ve Windows tabanlı uygulamalar yaratmak için Visual C Sharp 2010 ile ilgili temel programlama bilgilerini uygulamalı olarak öğreneceğiniz kolay anlaşılır ve kapsamlı bir kılavuzdur. Bu kitapla, Visual CSharp 2010 ve Microsoft .NET Framework 4.0'ı kullanarak uygulamalar yaratmayı kendi kendinize öğreneceksiniz. Kitabın ekinde yer alan CD, alıştırmaları yaparken kullanacağınız örnek kodları içermektedir. Kitap içindeki ekran görüntüleri ise çalışmanızı denetlemenize yardım etmeyi amaçlamaktadır.
Adım Adım Visual CSharp 2010 ile değişkenler, ifadeler, işleçler ve yöntemlerle çalışmayı; kendi Windows Presentation Foundation uygulamalarınızı yaratmayı; kullanıcı arabirimi oluşturup veri girişlerini doğrulamayı; hataları yönetip özel durumları işlemeyi; çöp toplamayı kullanarak kaynakları yönetmeyi; Generics'i kullanmayı, yeni türler yaratmayı ve yeniden kullanılabilir öğeler oluşturmayı öğreneceksiniz. Ayrıca ADO.NET ve LINQ kullanarak verileri sorgulayıp yönetecek; Task Parallel Library'de çok işlemli desteği inceleyecek ve Windows Communication Foundation ile Web hizmetleri oluşturmaya aşlayacaksınız.
Adım Adım Visual CSharp 2010'da Microsoft'un kendini kanıtlamış ADIM ADIM öğrenme yöntemiyle, Visual CSharp'ta uzmanlaşın.40,74 ₺
Satışta Değil
SEPETE EKLE
Kitap Ayrıntıları
ISBN: 9789755096773
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Cinsi: 1. Hamur
Boyut: Normal
Sayfa Sayısı: 748
Basım:
Ebat: 19x23 cm
Çevirmen: Tuğba Buldu
Ağırlık: 1220
Yorumlar
Yorum eklemek için üye girişi yapmalısın.
Bu kitap hakkında ilk yorum yazan sen ol.