Adım Adım MS Office Word 2007

Joan Preppernau, Joyce Cox

Kitap Açıklaması

Adım Adım Microsoft Office Word 2007, Microsoft'un güçlü sözcük işleme programı olan Word'ün son sürümünü kullanmayı adım adım, hızla ve kendi başınıza öğretecek uygulamalı bir kaynaktır. Kitabın ekinde yer alan CD-ROM, alıştırmaları yaparken kullanacağınız hazır uygulama dosyalarını içermektedir. Kitapta yer alan ekran görüntüleri ise çalışmanızı denetlemenize yardım etmeyi amaçlamaktadır.

Adım Adım Microsoft Office Word 2007 ile etkileyici bir görünüm için belgenize stiller ve temalar uygulamayı, grafikler ve metin efektleri ekleyip bunların canlı önizlemesine bakmayı ve yeni SmartArt diyagramları ve grafiklerini kullanarak bilgileri düzenlemeyi öğreneceksiniz. Başvurular, dipnotlar, dizinler ve içindekiler tablosu ekleyecek ve gözden geçirmeleri için belgeleri başkalarına gönderip yapılan düzeltmeleri yöneteceksiniz. Bu kitapla metnin ve belgenin görünüşünü değiştirmekte, belgelerde grafikler, semboller ve formüller kullanmakta; etiketler oluşturup yazdırmakta ve XML ve Web belgeleri oluşturmakta ustalaşacaksınız.

Adım Adım Microsoft Office Word 2007, tüm yeni özellikleriyle Microsoft Office Word 2007'yi kullanmayı kısa zamanda ve hızla öğretecek bir kaynak kitaptır.22,69 ₺
Satışta Değil
SEPETE EKLE
Kitap Ayrıntıları
ISBN: 9789755095363
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı
Boyut: Normal
Sayfa Sayısı: 380
Basım:
Ebat: 185x23 cm
Çevirmen: Sevgin Güngör
Ağırlık: 713
Yorumlar
Yorum eklemek için üye girişi yapmalısın.
Bu kitap hakkında ilk yorum yazan sen ol.