Kitap Açıklaması

Yıllar içinde birçok danışanına affetmenin gücünü anlatan, affetmeyi öğreten ve hayatlarına yeni bir başlangıç yapmalarına rehberlik eden kişisel gelişim uzmanı Raşit Sacit Şen, bu kitapta affetmenin gücünü sana da anlatıyor.

Neden mi affetmen gerekiyor?

Çünkü geçmişini temizlemediğin, olanlara ve olaylara takılı kalıp affetmediğin, kendinle barışmadığın sürece, ne kadar olumlu düşünürsen düşün, düşüncelerin ve hayallerin gerçekleşmeyecek.

Yani bir başka deyişle hayatımızda yolunda gitmeyen bir şeyler olduğunda olayları ya da karşımızdaki kişileri değiştirmeye çalışıyoruz. Boş yere zorluyoruz, çabalıyoruz ama sonuç alamıyoruz.

Ta ki kendimiz değişinceye kadar.

Kişisel gelişim sürecinizin en önemli adımlarından biri olan affetme adımını, bu kitapta verilen yaşanmış örnekler ve telkinler yardımıyla çok daha kolay atacaksınız.

Unutmayın hayat başınıza gelen olaylar değildir. Sizin başınıza gelen olaylara verdiğiniz tepkilerdir. Bedenimizin her bir hücresi saniyesi saniyesine kayıt tutuyor. Hiç durmadan, ara vermeksizin çalışıyor. Bizi üzen, korkutan, kızdıran, tehdit eden, sevindiren, ağlatan her türdeki duygumuz bilinçaltımıza kazınıyor.

Bu kitabı okumaya başlamadan önce kendinize şu cümleyi söylemeye hazır olup olmadığınızı sorun:

Kitap Ayrıntıları
ISBN: 9786058685321
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı
Boyut: Normal
Sayfa Sayısı: 112
Basım:
Ebat: 13,5x21 cm
Ağırlık: 112
Yorumlar
Yorum eklemek için üye girişi yapmalısın.
Bu kitap hakkında ilk yorum yazan sen ol.