Kitap Açıklaması

Tıp öğrencileri, intörnler, asistanlar ve hemşirelik öğrencileri için yararlı olan Aile Hekimliğinin Esasları, Altıncı Baskı, aile hekimliği sanatı ve biliminde güçlü bir dayanak sağlamaya devam etmektedir. Hem metin içindeki hem de internetteki kaynakların zenginliği dersler ve sınavlar için öğrenimi en yüksek düzeye çıkarırken tanı ve tedavi becerilerini arttırır.

Bu kitap, kanıta dayalı tıp ve tamamlayıcı tedaviler üzerine materyaller içeren üç-kısımlı eşsiz bir düzenlemeye sahiptir - aile hekimliğinin esasları, koruyucu hizmetler ve yaygın sorunlar. Bu kitabın kullanışlı biçimi ve pratik yaklaşımı, öğrencilerin klinik yıllarında ve sonrasında "referans olarak tutmak isteyecekleri" bir kaynak olmasını sağlamaktadır.

Eşlik eden internet sitesi, tamamına erişilebilen metinler ve öğrenciler için 75 soruluk kapsamlı bir sınavı— artı 300 soruluk bir testi ve YEPYENI bir şekil bankasını - sunar!

Bölüm başındaki vakalar ve eşlik eden klinik sorular içeriği takip etmek için bir çerçeve oluşturur; her bölümün sonundaki yaka tartışmaları ana fikirleri pekiştirir.

Özet kısımlar, şekiller ve tablolar kritik bilgilerin bulunmasını kolaylaştırır.

Kanıta-dayalı bakıma odaklanma bilgi hakimiyeti üzerine bölümleri, önerileri destekleyen kanıt gücü derecelendirmelerini ve yaygın sorunlara genel yaklaşımları özetleyen algoritmalar ile devam etmektedir.

Aile hekimlerinin biyografileri, aile hekimliği disiplini içinde mevcut olan uygulama imkanlarının çeşitliliğine örnek olur.273,00 ₺ %32
185,64 ₺
Tedarik Süresi: 2 iş günü
Kargo Bedava Kargo Bedava
Kitap Ayrıntıları
Türü: Akademik
ISBN: 9786054949168
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Cinsi: 1. Hamur
Boyut: Normal
Sayfa Sayısı: 688
Basım:
Ebat: 215x275 cm
Editör: Ayşe Palanduz, Sabiha Banu Denizeri, Sema Büyükçelebi Tunçer, Tijen Eren
Ağırlık: 1650
Yorumlar
Yorum eklemek için üye girişi yapmalısın.
Bu kitap hakkında ilk yorum yazan sen ol.