Akademisyen Anne Seti (Eğlenceli Gelişim Etkinlikleri 2'li Set)

Saniye Bencik Kangal

Kitap Açıklaması

Akademisyen Anne olarak tanınan Saniye Bencik Kangal’ın ilk çocuk kitabı Sana Kek Yaptım, babaları mutfağa sokuyor, evleri mis kokularla dolduruyor, çocukların başına eğlenceli işler açıyor. Dilerseniz aynı fırından çıkan Benim Kapkek Kitabım adlı etkinlik kitabıyla eğlenceye kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Demir ve Güneş kek yapmayı ve yemeyi çok seviyor. Yine bir gün kek yaparken aksilikler bir türlü peşlerini bırakmıyor! Acaba bunca aksiliğe rağmen kekleri fırına girebilecek mi?

Saniye Bencik Kangal’ın yazdığı bu eğlenceli öyküye, Ayşın Delibaş Eroğlu rengârenk çizimleriyle eşlik ediyor…

Benim Kapkek Kitabım:

Eğlenceli Gelişim Etkinlikleri

Benim Kapkek Kitabım hem çocuğunuzla geçireceğiniz nitelikli zamanlara katkı sağlamak hem de çocuğunuzun gelişimini bütünsel olarak desteklemek amacıyla hazırlanmıştır.

Kitapta yer alan etkinlikler çocukların tüm gelişim alanları ve çoklu zekâ türleri göz önüne alınarak tasarlanmış; etkinlikler oluşturulurken Milli Eğitim Bakanlığı Okul Öncesi Eğitim Programı’nda yer alan kazanımlar, göstergeler ve gelişim özellikleri dikkate alınmıştır. Hangi etkinliğin hangi gelişim alanını, gelişimin hangi yönünü ve hangi çoklu zekâ türünü desteklediği de kitapta belirtilmiştir.

Saniye Bencik Kangal Kitapları
55,37 ₺
Satışta Değil
SEPETE EKLE
Kitap Ayrıntıları
ISBN: 9786056834004
Kapak: Ciltli
Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı
Boyut: Normal
Sayfa Sayısı: 125
Basım:
Ebat: 28x28 cm
Yorumlar
Yorum eklemek için üye girişi yapmalısın.
Bu kitap hakkında ilk yorum yazan sen ol.