Akciğer Hastalıkları Ders Kitabı

Orhan Arseven

Kitap Açıklaması

Ülkemizde halen 84 devlet ve vakıf üniversitesinde yaklaşık 75.000 öğrenciye tıp eğitimi verilmektedir. Öğretim üyesi başına düşen öğrenci sayısındaki bu artışın ve uygulanmakta olan performans sisteminin eğitim kalitesini düşürmesi kaçınılmazdır. Göğüs Hastalıkları sağlık sorunları açısından birinci basamak hekiminin karşılaşacağı klinik sorunlar arasında önemli bir yere sahiptir.

Göğüs Hastalıkları Anabilim Dalı olarak sizlere sürekli güncel bir kaynak kitap sunmak çabasındayız. Amacımız sizlerin derste tutulan notların fotokopilerine gereksinim duymadan öğretim üyelerimizin hazırladıkları güncel konulara doğrudan ulaşmanızdır. 2003 Yılında yayınladığımız "Akciğer Hastalıkları" ve 2014 yılında İstanbul Tıp Fakültesi 185. Yıl Ders Kitapları Serisi içinde yayınlanan "Göğüs Hastalıkları" öğrenci kitabımız sizlere önceden sunulmuş durumdadır.

Elinizdeki kitap sizleri geleceğe en iyi şekilde hazırlamak amacıyla tüm öğretim üyelerimizin yoğun emeklerini içermektedir. Hekim olarak en sık karşılacağınız konular özenle seçilerek hastalıkların önlenmesi tanısı ve tedavisi için gerekli tüm bilgiler klinik pratiğe yönelik maddeler ve şemalar şeklinde özetlenmiştir.60,00 ₺
Tedarik Süresi: 2 iş günü
100 TL üzeri kargo bedava! Kargo Bedava
Kitap Ayrıntıları
ISBN: 9786053354130
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Cinsi: Kuşe
Boyut: Normal
Sayfa Sayısı: 156
Basım:
Ebat: 19,5x27,5 cm
Ağırlık: 156
Yorumlar
Yorum eklemek için üye girişi yapmalısın.
Bu kitap hakkında ilk yorum yazan sen ol.