Akıl Taşı - Noetik İş Teorisi

Masadaki Paranın Sırrı

Mustafa Karnas

Kitap Açıklaması

Bu kitap neden yazıldı? Masadaki Para Paradoksu...

Bir masada dört kişi var, her biri masaya birer lira koyup, oyuna oturuyor. Kazanan, paranın hepsini alır."Soru: Kazanan kişi kaç lira alır?" 100 kişiye bu soruyu sorduk, hepsi "üç lira" dedi. Doğru cevap ise dört liradır. Çünkü oyuna girdiği anda para artık masanındır, kendisine ait değildir. Geri dönüşü yoktur, o bir lira artık kendine ait olmadığı için, onu da kazanmış olur.

Üç lira diye yanıt verenler dünyaya klasik gözlerle bakanlardır. Diğer bakış yani dört lira demek için Noetik Aklı ve Noetik Parametreleri kullanmak gerekir. İşte biz, göz önünde olan ama fark edilemeyenleri fark etmenizi sağlamak ve farklı bakış açısı kazanmanıza yardım etmek, üstüne bir de size 10 Milyon, 90 Milyon, 1 Milyar, herhangi bir miktar paranın nasıl kazanılacağını göstermek için bu kitabı yazdık.
Bu kitap size her şeyin bilgisine sahip olmak için bilgiyi eşyaya, eşyayı bilgiye dönüştüren bir Akıl Taşı olacaktır. Bu kitap sayesinde bir Akıl Taşı'nız olacak. Aynı Simya Taşı gibi. Simya Taşı nasıl adi metali Altın'a dönüştürüyorsa, siz de bu Akıl Taşı ile Her Şey'i bilgiye, bilgiyi Her Şey'e dönüştüreceksiniz."Bilgiyi bu taşa sürttüğünde eşya olacak, eşyayı sürttüğünde ise bilgisi ortaya çıkacak. Her şeyi öğrenmek yerine her karşılaşmada hemen öğrenmek" İşte buna kolayca Her Şeyin Teorisi diyebiliriz. Akıl Taşı nasıl yapılır? Bu kitap size bunu anlatmakta...
Seni burada, bu kitabın sayfalarında birlikte yaşayacağımız serüvende Geliştireceğiz. Sen istersen elbette. Bu bir seçenek.
İnsan, seçtikleri kadardır. Seçimler senin kaderindir...Mustafa Karnas Kitapları

21,30 ₺
Satışta Değil
SEPETE EKLE
Kitap Ayrıntıları
ISBN: 9786055882822
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı
Boyut: Normal
Sayfa Sayısı: 388
Basım:
Ebat: 13,5x21 cm
Editör: Mehmet Öner
Ağırlık: 410
Yorumlar
Yorum eklemek için üye girişi yapmalısın.
Bu kitap hakkında ilk yorum yazan sen ol.