Akıllı Bebek - Yetiştirmek için 135 Egzersiz

Sağlıklı Beyin Gelişimini Maksimize Eden Doğumdan 5,5 Yaşına Kadar Egzersizler ve Etkinlikler

Margaret Sasse

Kitap Açıklaması

Çocukların sadece bedenlerini değil beyinlerini geliştirmek için de egzersiz yapmaları gereklidir.

Yapılan son araştırmaların çoğu, çocuğun ilerideki iyilik, sağlık ve başarısı için, hayatının ilk beş yılının çok önemli olduğunu gösteriyor. Okul öncesi çocukların hayata sağlıklı başlayarak beynini geliştirmesi, obesite sorunu yaşamaması için egzersiz ve dengeli beslenmenin özel bir önemi olduğu artık yadsınmıyor.

Margaret Sasse çocuk gelişimi alanında yılları aşkın deneyimi ve uygulamalarıyla anne-babaları ve öğretmenleri hareketlilik ile egzersizin önemi konusunda eğitiyor. Smart Start (Sıkı Başlayın) ebeveynlerin çocuklarını hayata en iyi şekilde hazırlamaları için, optimum fiziksel ve zihinsel gelişmelerini destekleyecek, kolay uygulanabilir bir rehberdir. Bu kitap, her yıla ait adım adım uygulanabilecek şekilde düzenlenmiş bir programı sunmak üzere kolayca anlaşılabilir bir şekilde yazılmış ve canlı çizimler, pratik egzersizlerle süslenerek çocuğunuzu yetiştirirken elinizin altında vazgeçemeyeceğiniz bir araç durumuna gelmiştir.

Margaret Sasse, 1982 yılında Avustralya'da, Toddler Kindy GymbaROO'yu kurarak 2009 yılının Mayıs ayında ölümüne kadar Direktörlüğünü yapmıştır. Kendi alanında öncü olan Margaret bebek gelişimi üzerine uluslararası bir otorite olarak çeşitli kitaplar ve yayınlar hazırladı. GymbaROO'nunb Avustralya-Asya'da 85 merkezi ve dünyada pekçok ofisi bulunmaktadır.


Margaret Sasse Kitapları

24,00 ₺
Satışta Değil
SEPETE EKLE
Kitap Ayrıntıları
Orijinal Başlık: Smart Start
ISBN: 9786053650317
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı
Boyut: Normal
Sayfa Sayısı: 155
Basım:
Ebat: 16x23 cm
Çevirmen: Ali Dülger
Ağırlık: 155
Yorumlar
Yorum eklemek için üye girişi yapmalısın.
Bu kitap hakkında ilk yorum yazan sen ol.