Akışkanlar Mekaniği FOX

Kolektif

Kitap Açıklaması

Akışkanlar Mekaniği yedinci baskıya kadar bu alanda en geniş benimsenmiş ders kitaplarından birisidir. Bu yeni sekizinci baskı okuyucunun sonuçları, tahmin edilen fiziksel davranışa ilişkilendirmesini içeren, doğru sonucu bulmak için sistematik bir plan geliştiren kanıtlanmış problem çözme metodu sağlamaya devam etmektedir. Sekizinci baskı okuyucunun akışkanlar mekaniğinde ilgisini harekete geçirmek için Enerji ve Çevre üzerine örnek olay incelemeleri ile akışkanlar mekaniğinin ilkelerini gösteren yeni videolarla yeni uygulamaları sunmaktadır.

Akışkanlar Mekaniğinin Önemli Noktaları, Sı Versiyon, Sekizinci Baskı

Enerji ve Çevre Üzerine Örnek Olay İncelemeleri: Yenilebilir kaynaklardan Dünyanın enerjisinin miktarlarının arttırılmasını oluşturmak için akışkanlar mekaniğinin yeni geliştirilen uygulamaları.

Tanıtım Videoları: Klasik NCFMF ve çeşitli kaynaklardan gelen yeni videolar, kitapta anlatılan birçok kavramlar için görsel yardım sağlamaktadır, ve bu videolar kitabın web sitesinin öğrenci ve öğretim elemanı kısımlarında mevcuttur.

Bölüm 5: Hesaplamalı akışkanlar dinamiği üzerine olan tartışmalar şimdi basit 1B ve 2B akışların sayısal analizleri için hesap tablosu maşzemesini içermektedir.

Kitabın tümündeki ölçüm birimleri tamamen SI birim sistemindedir.114,50 ₺ %10
103,05 ₺
Tedarik Süresi: 2 iş günü
Kargo Bedava Kargo Bedava
Kitap Ayrıntıları
Türü: Akademik
ISBN: 9786053553793
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Cinsi: Kuşe
Boyut: Normal
Sayfa Sayısı: 874
Basım:
Ebat: 215x275 cm
Çevirmen: Ali Pınarbaşı
Editör: Vedat Oruç, Işılay Ulusoy, Ali Bahadır Olcay, Haldun Ş. Çetinarslan
Ağırlık: 2171
Yorumlar
Yorum eklemek için üye girişi yapmalısın.
Bu kitap hakkında ilk yorum yazan sen ol.