Alerjiye Son

Saman Nezlesi, Astım, Nörodermit ve Benzeri Alerjilerin Bütünsel Terapisi

Barbara Hendel

Kitap Açıklaması

Son yıllarda alerjilerin çok yayıldığını, arttığını hepimiz görüyor ve daha da önemlisi doğrudan yaşıyoruz. Bilindik tıbbın bu hastalıkları tedavi yöntemi semptomların baskılanmasından öteye gitmemektedir. Ama bu durumda da giderek daha çok hasta yan etkiler nedeniyle bu tedavi yöntemlerinden uzaklaşmakta ve alerjiye son vermek için farklı arayışlara girmektedir.

Sağlıkla ilgili birçok kitabın yazarı olan Dr. Barbara Hendel 30 yıldan daha uzun bir süredir doğal tedavi yöntemleri üzerinde çalışmaktadır.
Bir tıp doktoru olan Dr. Hendel'in bu kitabı bütünsel tıbbın temellerine dayanarak alerjilerin kalıcı olarak kaybolduğu kucaklayıcı bir müdahale yaklaşımını ortaya koymaktadır.

Tedavide en iyi sonuca ulaşmak için hastanın kendi başına neler yapabileceği ayrıntılı ve pratik biçimde anlatılırken çeşitli alerjiler için önerilen beslenme yöntemleri ve diyetler özellikle dikkat çekicidir.
Ayrıca;

  • Alerjilerin nedenleri ve tetikleyicileri
  • Değişik test metotları
  • Tamamlayıcı tedavi yöntemleri
  • Kendi kendine tedavi yöntemleri gibi başlıklar altında ele alınan konular alerjiden şikayeti olan herkes için aydınlatıcı ve yol gösterici olacaktır.


Barbara Hendel Kitapları

17,59 ₺
Satışta Değil
SEPETE EKLE
Kitap Ayrıntıları
ISBN: 9789752752917
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı
Boyut: Normal
Sayfa Sayısı: 152
Basım:
Ebat: 16x22 cm
Çevirmen: Ömer Önder, Lütfiye Mülazımoğlu
Ağırlık: 152
Yorumlar
Yorum eklemek için üye girişi yapmalısın.
Bu kitap hakkında ilk yorum yazan sen ol.