Kidega'nın Amazon Kitap Yorumu
Dünya devi Amazon'un içinden birinin bakış açısıyla yazılan bu kitap size iş hayatıyla ilgili yeni bakış açıları kazandıracak. 14 ilkeye dayanarak şirketin büyümesini ve gelişmesini anlatan John Rossman başarılı bir iş hayatının kapılarını aralıyor.

Bir nehrin engel tanımayan gücü ve  savaşçı bir kavmin yenilgi bilmez kararlılığıyla  yürüyen bir şirketin temel prensipleri

Başlangıçta yalnızca küçük bir çevrimiçi kitapçı ve çok daha fazlasını yapmayı hayal eden ileri görüşlü kurucusu Jeff Bezos vardı. Artık Amazon.com milyarlarca ürünü müşterinin parmaklarının ucuna getirerek, kişisel okuma cihazında devrim yaratarak ve endüstrileri birbiri ardına değiştirip geliştirerek çevrimiçi alışveriş dünyasını ele geçirdi.

Peki, bu şirketin sırrı ne? İş uygulamalarının kalbini ve ruhunu temsil eden on dört liderlik ilkesiyle birlikte müşteri odaklı bir yönetim tarzı.

Şirketin büyüme dönemi sırasında yöneticilerden biri olarak çalışan John Rossman şimdi de Amazon’un yenilikçi kültürünü yönlendiren ilkeleri ortaya koyuyor ve aynı prensiplerin herhangi bir işletmenin rekabet avantajını ele geçirmesine nasıl yardımcı olabileceğini gösteriyor.

Yol boyunca, dünyanın en başarılı şirketlerinden birinin basit bir kitapçıdan oyunun kurallarını yeniden yazan bir güç haline gelmesi sırasındaki iç işleyişine dair hakiki, çoğunlukla mizahi ve ilk elden bir bakışla karşılaşacaksınız.

Amazon’da John Rossman, Jeff Bezos’un şirketinin tüm seviyelerinde iyi kararvermeyi kolaylaştıran benzersiz bir dizi sistemi nasıl oluşturduğunu göstermek için bir zamanlar içeriden biri olmanın sağladığı, örneğine az rastlanan bakış açısından faydalanarak Amazon’un gizli kurumsal kültürünü parlak bir şekilde aydınlatıyor.

20,00 ₺ %40
12,00 ₺
Tedarik Süresi: 2 iş günü
50 TL üzeri kargo bedava! Kargo Bedava

Kitap Ayrıntıları

ISBN: 9786051866147
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı
Boyut: Normal
Sayfa Sayısı: 224
Basım: Temmuz 2018
Ebat: 13.5x21.5
Editör: Erkan Küçük
Çevirmen: Sibel Calayır Atam

John Rossman Hakkında

John Rossman, İş Dünyası, İş, Ekonomi & Pazarlama kategorilerinde eserler yazmış bir yazardır. Amazon kitabının yazarıdır. John Rossman kitapları; Ma...

Amazon Kitap Yorumları

Yorum eklemek için üye girişi yapmalısın.
  • Efe Okumuş (28.07.2018)

    Amazon kitabını ilk başta çok merak ederek almıştım fakat çoğunlukla iş adamlarına hitap eden bir kitap olduğundan pek bir yorum yapamayacağım. Keyifli okumalar dilerim.

  • Rüya Korol (27.07.2018)

    İş dünyasında olanların okumasını tavsiye edeceğim kitaplar arasında yer alıyor ve gerçekten de büyümek isteyenlere güzel örnekler ile yol gösteriyor.