Anarşi (Özel Seri)

Megan De Vos
1 kişi

Kitap Açıklaması

Bildiğin dünyayı unut. Hükümetler düştü, şehirler yıkıldı, medeniyet geri dönülemeyecek kadar tahrip edildi.

Devir kargaşanın, kaosun, anarşinin devri.

Ya savaşıp öldürür ya yem olup ölürsün.

Her şeyi yerle bir eden son savaş on beş yıl önce gerçekleşmiştir. Binlerce yılda kurulan medeniyet, rakip kabilelerin, çoktan unutulmuş o eski düzenin ellerine bırakılmıştır. Tehlike pusuya yatmış, kaos her yanı ele geçirmiştir. İnsanlarını daimi açlık tehlikesinden, diğer kampların saldırılarından ve ele geçirilme tehdidinden korumak zorunda olan Hayden bu kabilelerin en güçlüsü Kara Kanat'ın lideridir ve en büyük rakibi olan Gri Taş'ın liderinin kızı Grace'le tanışmadan önce de başında yeterince derdi vardır.

Düşmanın merhametine kalan Grace'in önünde iki yol vardır: Ya kurtarıcısına ya babasına ihanet edecektir. Hayden ise Grace'e güvenmek ile kabilenin kanunlarının gereğini uygulamak arasında kalacaktır.

Bu kuralsız dünyada her hareket sonun olabilir. Gözünü aç, tehlikeye hazırlan. Bu düzenin adı: Anarşi!Megan De Vos Kitapları

15,00 ₺ %30
10,50 ₺
Tedarik Süresi: 2 iş günü
100 TL üzeri kargo bedava! Kargo Bedava
Kitap Ayrıntıları
Türü: Edebiyat, Roman
ISBN: 9786051867816
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı
Boyut: Normal
Sayfa Sayısı: 352
Basım:
Ebat: 12x19 cm
Çevirmen: Elif Subaş, Tuba Özkat
Editör: Hülya Bakça
Ağırlık: 352
Yorumlar
Yorum eklemek için üye girişi yapmalısın.
  • Erdem Yüksel (19.02.2019)

    Kitabın konusu güzel diye almıştım. Arkasındaki yazıda hükümetler yıkılıyor ve anarşi geliyor diyordu. Ancak bu konuyu yazar güzel bir şekilde işleyememiş. Daha çok iki kişi arasındaki aşktan bahsediyor. Hiç heyecanlanmadım sonunda ne olucak diye. Tavsiye etmem.