Atatürk (Ciltli Özel Baskı)

Bir Milletin Yeniden Doğuşu

Lord Kinross
Altın Kitaplar
2 kişi

Osmanlı İmparatorluğu’nun çöküşünden Cumhuriyet Türkiye’sine uzanan sancılı dönemi ve bir milletin küllerinden yeniden doğuşuna önderlik etmiş büyük bir lideri objektif ve derin araştırmaların ışığında anlatan bir başyapıt Atatürk.

Bir dünya liderini tabulaştırmadan, onun tüm insani yönlerini zaafları ve erdemleriyle kaleme alan Lord Kinross, Mustafa Kemal Atatürk’ün hayatı hakkında yazılmış belki de en objektif eserlerden birini ortaya koymuştur.

Atatürk - Bir Milletin Yeniden Doğuşu akıcı anlatımı, anlaşılır dili ve titiz araştırmalar sonucunda kaleme alınmış olması nedeniyle de takdire değer bir eser.

Atatürk’ü ve uğruna ömrünü adadığı toprakların acılı tarihini yakından tanımak isteyen herkesi bu başyapıtı okumaya davet ediyoruz…

“Büyüklük, memleketin mutluluğu için ne gerektiğini kestirmek ve bu amaca doğru yürümekten başka bir şey değildir.”

Mustafa Kemal Atatatürk

Lord Kinross Kitapları
70,00 ₺ %30
49,00 ₺
1 günde kargoda
50 TL üzeri kargo bedava! Kargo Bedava

Kitap Ayrıntıları

ISBN: 9789752124400
Kapak: Ciltli
Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı
Boyut: Normal
Sayfa Sayısı: 536
Basım: Kasım 2018
Ebat: 15,5x23 cm
Lord Kinross

Lord Kinross Hakkında

Lord Kinross 25 Haziran 1904 yılında İngiltere'de soylu bir ailenin oğlu olarak dünyaya geldi. İkinci Kinross baronu Patrick Balfour'un oğludur. Winshester College ve Balliol College'yi bitirmiştir. Ü...

Atatürk (Ciltli Özel Baskı) Kitap Yorumları

Yorum eklemek için üye girişi yapmalısın.
  • İrem Öztonga (08.11.2018)

    10 Kasım yaklaşmadan aldığım bu harika ATATÜRK kitabı bana gerçekten iyi geldi gelecek nesillerin de bu kitabı okumasına vesile olan Kidega ailesine de çok teşekkür ederim.