Ateşle İmtihan - The Witcher Serisi 5

Andrzej Sapkowski
Pegasus Yayınları
2 kişi

Hiç beklenmedik yol arkadaşlarıyla birlikte bir savaşın ortasında kalan Rivyalı Geralt, hedefine ulaşabilmek için her şeyi göze alıyor.

“Kan döken ve kan içen,” dedi kız başını kaldırmadan, “bedelini kanla ödeyecek. Üç gün geçmeden birinde bir şey ölecek, ardından herkesin içinde bir şey ölecek. Ağır ağır ölecekler, parça parça… Ve sonunda demir pabuçlar aşınıp gözyaşları kuruduğunda son kalan zerre de ölecek. Asla ölmeyen şey bile ölecek.” 

Tüm dünya karanlık ve amansız bir savaşın pençelerinde kaybolmuş, saklanacak güvenli bir liman kalmamıştır. Elfler insanlar tarafından avlanmaktadır. Büyücüler kanlı bir darbeyle dağılmışken büyünün geleceği de belirsizliğini korumaktadır. Binlerce köylü kanlı bir savaşın ortasında mülteci olmuş, rüzgârın önünde savrulmaktadır. 

Ölümcül yaralar alan Rivyalı Geralt, Brokilon’da çaresizce iyileşmeyi beklemektedir. Bilinen dünya yangın yerine dönmüş, insanların yürekleri acı ve korkuyla kararmışken Geralt’ın aklında sadece bir şey vardır: Ciri’yi bulmak ve onu kurtarmak. 

“Bu kitabı gerçekten, gerçekten çok beğendim... Sapkowski’nin dünyasındaki hiçbir karakter siyah-beyaz değil. Geralt ve canavarlar dahil herkes grinin bir tonu.” 

- The Deckled Edge 

55,46 ₺ %37
34,94 ₺
Tedarik Süresi: 2 iş günü
50 TL üzeri kargo bedava! Kargo Bedava

Kitap Ayrıntıları

Orijinal Başlık: Chrzest Ognia
ISBN: 9786052995938
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı
Boyut: Normal
Sayfa Sayısı: 440
Basım: Kasım 2018
Ebat: 13,5x19,5 cm
Editör: Kemal Küçükgedik
Çevirmen: Regaip Minareci
Andrzej Sapkowski

Andrzej Sapkowski Hakkında

Andrzej Sapkowski, 21 Haziran 1948’de Polonya’da doğmuş bir fantastik kurgu yazarıdır. “The Witcher” serisi ile bilinir.Sapkowski ekonomi eğitim, görmüştür ve yazmaya yönelmeden önce yabancı bir tic...

Ateşle İmtihan - The Witcher Serisi 5 Kitap Yorumları

Yorum eklemek için üye girişi yapmalısın.
  • ahmet baki canbaz (06.12.2018)

    şu serinin harikalığı oyununun güzelliği farklı bir evren..

  • Özgür Koç (02.12.2018)

    Çıkması için baya bekledik ama değdi :)