Bağırmayan Anne Baba Olmak

Hal Edward Runkel

Kitap Açıklaması

Anne babaların aileleri için istediği aşağı yukarı aynıdır: sakin, karşılıklı saygı ve sevgiye dayalı bir aile ortamı.

Bağırmayan Anne Baba Olmak şiddetsiz iletişimi anlatıyor. Hal Edward Runkel dünyayı ilişki ilişki, tek tek sakinleştireceğine inanıyor. Yeni bir metot, “üç günde çocuğunuzu nasıl muma çevirirsiniz” türünden bir ebeveynlik yöntemi sunmuyor. Aksine, kendinize odaklandığınızda ve böylece sakin kalabildiğinizde yaşamakta olduğunuz sorunları hiç yaşamayacağınızı söylüyor.

 Önerileri uygulamak size sadece çocuklarınızla ilişkilerinizde değil, tüm ilişkilerinizde faydalı olacak. Yeni bir bakış açısı kazanacaksınız ve bu pencereden baktığınızda sizi zorlayan sorunlar bambaşka görünecek.

 Bağırmadan, öfkelenmeden, “hadi” demeden çocuk büyütmek mümkün, denemeye ne dersiniz?

Hal Edward Runkel Kitapları
30,00 ₺ %25
22,50 ₺
1 günde kargoda
75 TL üzeri kargo bedava! Kargo Bedava
Kitap Ayrıntıları
ISBN: 9786059851985
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı
Boyut: Normal
Sayfa Sayısı: 182
Basım:
Ebat: 15x22 cm
Çevirmen: Ebrar Güldemler
Ağırlık: 182
Yorumlar
Yorum eklemek için üye girişi yapmalısın.
 • Ümran Özbir (23.11.2018)

  Çocukların daha iyi bir şekilde yetişmesi için anne ve babaların mutlaka okuması gereken bir kitap. Bağırmayan Anne Baba Olmak kim istemez ki zaten.

 • Kutay Kunt (31.08.2018)

  ÇocuklarımıZ üzerinde etki bırakmak istiyorsak önce kendi üzerimizdeki kontrolümüzü yeniden kazanmalıyız.

 • Kader avci (31.08.2018)

  Harika bir kitap ebeveynler en az iki kere okumalı neyi neden yapıyoruz. Çok iyi anlatılmış. Çocuklarınızı etkilemek icin alın.

 • Onur Velioğlu (14.08.2018)

  Okuduğum en iyi ebeveyn kitapları arasında yerini almayı başaran kitap Bağırmayan Anne Baba Olmak adına birçok detay ve incelemelere yer vermiş.

 • Doruk Uluhan (04.08.2018)

  Özellikle ebeveynlerin okumasını tavsiye edeceğim, çünkü iyi bir çocuk yetiştirmek için öncelikle onlarla olan iletişimlerinizin sağlam olmasının gerektiğini düşünüyorum. Bağırmayan Anne Babalar kitabı şiddetsiz bir iletişimi anlattığından herkesin mutlaka okuması gerekiyor.

 • Ümran Akyüz (27.07.2018)

  Çocuk yetiştirmede altın kural bağırmamaktadır. Ben de bir psikolog olarak danışan ebeveynlerime her zaman bunu aşılarım. Bence bu konuda bilinçlenmek çocukların gelecekleri için oldukça önemli.

 • Efe Toraman (27.07.2018)

  Bağırmayan Anne Baba Olmak kitabı ebeveynlerin belki de daha iyi birer birey yetiştirmeleri için ön rehber niteliğinde yazılmış bir kitap. Özellikle ebeveynlerin okumasını tavsiye ederim.

 • Ali Bolatlı (20.07.2018)

  Anne ve baba olmaya yönelik bir çok kitap çıktı piyasaya hepsini okumuş bir baba olarak Bağırmayan Anne Baba olmak kitabını çok beğendiğimi söyleyebilirim.