Bağlanma

Aşkı Bulmanın ve Korumanın Bilimsel Yolları

Amir Levine, Rachel Heller
Aganta Yayınları

İki insan birbirini bulur, aşık olur ve sonsuza dek mutlu yaşarlar.

Peki ya gerçek hayatta?

“Hoşlandığınız kişiyi elde etmenin yedi altın kuralı”, “partnerinizi kendinize bağlamanın on yolu” ya da “mutluluğu yakalayan çiftler“... İnanalım mı bunlara?

İlişkiye yüklediğimiz büyük önemin tersine, bağlanmanın ardındaki bilim hakkında çok az şey biliyor ve yanlış algıların, efsanelerin esiri oluyoruz. Kendi karakterinizi ve bağlanma güdülerinizi tanıyarak güven ve huzur dolu, derin ve tatmin edici bir aşkın hiç de uzaklarda olmadığını görmeye hazır mısınız?

Bağlanma, ruh sağlığı uzmanları Amir Levine ve Rachel Heller’ın yıllar süren araştırmalarına dayanan verilerle iki insan arasındaki ilişkiye büyüteç tutuyor. Kendinizi ve partnerinizi yakından tanımanıza, ilişkinizdeki çatışmaların kaynağına inip çözüm yollarını fark etmenize yardımcı oluyor. Unutmayın, ilişkilerimiz şansa bırakılmayacak kadar değerli.

Şimdi ek %8 KDV indirimiyle!
25,93 ₺ %25
19,45 ₺
1 günde kargoda
50 TL üzeri kargo bedava! Kargo Bedava

Kitap Ayrıntıları

ISBN: 9786052389409
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı
Boyut: Normal
Sayfa Sayısı: 239
Basım: Nisan 2018
Ebat: 14x21 cm
Çevirmen: Ebrar Güldemler

Amir Levine Hakkında

Amir Levine Kimdir?Amir A. Levine, Columbia Üniversitesi Çocuk ve Ergen Psikiyatrisi Anabilim dalında yardımcı doçentlik yapmaktadır.Dr. Levine Türkçeye çevrilmiş hali ile Bağlanma isimli popüler kita...

Bağlanma Kitap Yorumları

Yorum eklemek için üye girişi yapmalısın.
  • Şahnur Erez (25.01.2019)

    Eksik yönlerimi, yaptığım hatalarımı bulduğum bir kitap. İçi boş kişisel gelişim kitaplarından ya da taktiksel kitaplardan değil, kesinlikle bilimsel altyapısı olan araştırmalara dayanan bir kitap. Okuyun ve okutun.