Bankacılıkta Müşteri İlişkileri Yönetimi

Sefer Gümüş

Kitap Açıklaması

Bankacılıkta Müşteri İlişkileri Yönetimi kitabı, çok ciddi araştırma, inceleme, yorum ve mülakatlarla okuyucu ve yararlanıcıların hizmetine sunulmuştur.

Müşteri hassastır, müşteri kırılgandır. Müşteri velinimettir. Müşteri kraldır. Müşteri kraliçedir. Bankamız bu değerleri çok iyi bildiklerinden ve değerlendirdiklerinden, bugünkü başarılarının odak noktası bu değişkendir.

Kitabımızdan Ön Lisans, Lisans, Yüksek Lisans ve Doktora yapan öğrencilerle araştırmacılar, banka ürün ve hizmetlerinin pazarlamasında çalışanlar ve yöneticiler gibi hedef kitleler çok geniş boyutlarda yararlanabilirler.

Mal ve hizmeti üretmek kadar pazarlamak ve satmak da çok önemlidir. Bu iki değişken pazarlama elemanları, yöneticileri ve ekibinden oluşur. Pazarlamanın kişisel ve kurumsal boyutu satışa dönüştüğünde hedeflere ulaşılmış olur. Pazarlama ve satış ekibinin kurulması, çalıştırılması tüm değişkenleriyle birlikte süreçler bütünüdür.

Ülkemizdeki bankalar kurulduklarından bugüne kadar çok ciddi ekonomik, kültürel ve sosyal süreçler yaşamışlardır. Her süreçte başarılı olmuşlar ve hedefleriyle birlikte yaşamlarını sürdürmektedirler.

Banka yönetici ve çalışanları çok ciddi eğitim, deneyim, bilgi birikimi ve paylaşımı süreçlerinden geçmişler ancak, hedefleri yakalamaları süreçlere bırakmamışlardır. Küresel bankalarla işbirliği ülke ekonomilerine çok değerli katkılar sağlamaktadırlar.Sefer Gümüş Kitapları

130,00 ₺ %10
117,00 ₺
Tedarik Süresi: 2 iş günü
Kargo Bedava Kargo Bedava
Kitap Ayrıntıları
ISBN: 9789944157964
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Cinsi: 1. Hamur
Boyut: Normal
Sayfa Sayısı: 1055
Basım:
Ebat: 16x235 cm
Ağırlık: 1055
Yorumlar
Yorum eklemek için üye girişi yapmalısın.
Bu kitap hakkında ilk yorum yazan sen ol.