Kitap Açıklaması

Bir çocuğun ve annesinin zoru başarma hikâyesini, anlatan bu kitapta herkes kendinden bir parça bulabileceği anlar yaşayacak. Mücadele verilecek konu ne olursa olsun değişmeyenin mücadele azmi ve doğru bilgi olduğuna bir kez daha şahit olacaksınız. Sorunun adı yok. Gidilecek yol, izlenecek metot önemlidir. Başlama çizgisinden ileriye gidebileceğiniz kadar gidip, konulan tanıları, olamaz denilenleri yanıltıma vaktidir şimdi. Hüzünlü, bir o kadar da dinamik başarma öyküsüdür bu kitap.

"Dokunmasını bilenlere ve bilmeyenlere! Her durumda insan ruhunun güzelliklerini keşfedip, yüreklere dokunabilen birliktelik. Akıcı, samimi, abartısız. Şaşırtacak kadar da gerçek. Bana da dokundu ve başardı. Evrenin sevgisi ve ışığı üzerinde olsun."
-Dr. Havvanur Yılmaz Keleş-Akupunktur Hekimi, Hipnoterapist ve Enerji Terapisti

"İçinden çıkılması zor gibi görünen durumların, aslında hep öyle olmadığı hikayeler vardır ki; bütün içtenliğiyle size yardımcı olmak için yazılır. Bu da öyle bir hikâye..."
-Ülger Yaman-Özel Eğitim Uzmanı

"Sevgiyle dokunulan her bireyin, bir yıldız gibi parlayabileceğini ispatlayan ve kocaman yüreği olan bu anneyi ayakta alkışlıyorum."
-Gaye Anakök Başar-İstatistikçi, Sınıf Öğretmeni ve Anne
(Tanıtım Bülteninden)Kitap Ayrıntıları
ISBN: 9786055303372
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı
Boyut: Normal
Sayfa Sayısı: 141
Ebat: 13,5x20 cm
Ağırlık: 141
Yorumlar
Yorum eklemek için üye girişi yapmalısın.
Bu kitap hakkında ilk yorum yazan sen ol.