Başlangıç ve Orta Düzey İçin Modern Öğreten İngilizce

Selim Yeniçeri
Yakamoz Yayınevi

Ülkemizde İngilizce öğrenmek konusunda büyük sorunlar yaşanmakla birlikte, günümüzde bu dili öğrenmenin kaçınılmaz olduğu da bir gerçek. Okullarda yeterli İngilizce eğitimi verilmediği için özel dershanelere yönelen öğrenciler, bu kurumlarda da türlü sorunlarla karşılaşıyor ve çoğu zaman ödedikleri paranın karşılığını alamıyor. İmkânlarından yararlanarak ya da imkânlarını zar zor yaratarak yurtdışına giden öğrenciler, orada geçirdikleri sınırlı süre içinde çoğu zaman elle tutulur bir sonuç alamıyor. Peki, bu sorunlar nasıl aşılabilir?

Bugüne dek İngilizceden dilimize 150’yi aşkın kitap kazandırmış olan deneyimli çevirmen Selim Yeniçeri, İnanç Akay’ın danışmanlığında bu kitabı hazırladı. Çok çeşitli öğrenim yaklaşımlarından yararlanılarak hazırlanan bu kitap, İngilizce öğrenimiyle ilgili sorunlarınızın çözümüne yardımcı olurken, en alt seviyeden en üst seviyeye kadar İngilizce ile ilgili bilmeniz gereken her şeyi size sunuyor.

Şimdi ek %8 KDV indirimiyle!
27,78 ₺
Satışta Değil
SEPETE EKLE

Kitap Ayrıntıları

ISBN: 9786052971222
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı
Boyut: Normal
Sayfa Sayısı: 528
Basım: Nisan 2018
Ebat: 13,5x21 cm

Selim Yeniçeri Hakkında

Selim Yeniçeri, Diğer, Eğitim, İngilizce kategorilerinde eserler yazmış bir yazardır. Başlangıç ve Orta Düzey İçin Modern Öğreten İngilizce kitabının yazarı...

Başlangıç ve Orta Düzey İçin Modern Öğreten İngilizce Kitap Yorumları

Yorum eklemek için üye girişi yapmalısın.
Bu kitap hakkında ilk yorum yazan sen ol.