Batman Kara Ayna

Scott Snyder

Kitap Açıklaması

Yıllarca, Batman ve Müfettiş Gordon Gotham Şehri'nin boyun eğmez karanlık boşluğunun içine baktılar. Onun bir şiddet ve yozlaşma çukuru tarafından yutulmasına izin vermeyerek, gönül verdikleri şehri defalarca kendisinden kurtardılar. Ancak, bir ömür boyu şuçla mücadele ederek insanlığın sunabileceği en berbat şeylerle karşı karşıya geldiklerini düşünseler dahi, daha karanlık ve tehlikeli bir kötülük Batman ve Gordon'ın sınırlarını zorluyor. Çarpışma sona ermek üzereyken, bu cinayet silsilesinin ardındaki gerçeğin yalnızca kapılarına dayanmış bir şey değil-aslında oradan ortaya çıktığınıöğreniyorlar. Gotham'ın en azametli koruyucularından ikisi, Müfettiş Gordon'ın şu ana kadar giriştiği en kişisel mücadele olan bu haince tehdidi adalet önüne çıkartabilecekler mi?

Kara Ayna, yazar Scott Snyder'ı, yalnızca kendi jenerasyonunun değil, tüm zamanların önde gelen Batman yazarlarından biri kılarak, onu çizgi roman süperstarı mertebesine yükseltmiştir.

Jock (The Losers) ve eisner ödülü-sahibi Francesco Francavılla (Swamp Thing)'nın müthiş çizimleriyle batman: kara ayna, şimdiden dark knight külliyatındaki en iyi polisiyelerin arasında yerini almıştır.

Scott Snyder Kitapları
34,72 ₺
Satışta Değil
SEPETE EKLE
Kitap Ayrıntıları
ISBN: 9786056496707
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Cinsi: Kuşe
Boyut: Normal
Sayfa Sayısı: 304
Basım:
Ebat: 17x24 cm
Çevirmen: Sina Şehim
Ağırlık: 304
Yorumlar
Yorum eklemek için üye girişi yapmalısın.
Bu kitap hakkında ilk yorum yazan sen ol.