Beasley’in El Cerrahisi

Robert W. Beasley

Kitap Açıklaması

Büyük bir cerrahın hayatının işini ve klinik deneyimlerini paylaşmaya çağırııyoruz!

Bir yandan yeni teknikler ve cihazlar geliştirilse de el cerrahisinin temel konsept ve prensipleri bir cevher ve merkez olarak kalmakta ve beceriler bu cevher üzerine inşa edilmektedir. Bu kitap, tüm el cerrahisi tiplerini uygulamak için gerekli hayati bigileri içermektedir. En zor problemleri bile kolay bir çözüme indirgeyebilecek rehberlik edici bir felsefe ve sistemik yaklaşım da sunmaktadır. Dünya çapında tanınmış el cirrahı Robert W. Beasley yazdığı bu kitap ile sizinle 40. yıllık klinik deneyimini paylaşmakta ve cerrahide güçlü ve etkili kararlar vermenize yardımcı olmaktadır.

Kitap, önemli noktaları açıklayan ve teorik bilgiyi anlamlandıran 1400 eşsiz ve yüksek kaliteli ilüstrasyonla pekiştirilmiştir. Klinik fotoğraflar, hastalığın başlangıcından cerrahi sonrası sonuçlara kadarki süreci göstermektedir. Mükemmel anatomik çizimler ödüllü sanatçı Leon Dorn tarafından bu kitap için hazırlanmıştır.

Cerrahi anatominin ayrıntılı bir şekilde anlatılmasıyla başlayan kitap, aktivite bozuklukları, metakarp şaftı kırıkları, yumuşak doku yaralanmaları ve replasmanları, akut kompatman sendromu, protezler, tümörler, ampütasyon ve daha birçok konu ile devam etmektedir.

Mihenk taşı niteliğindeki bu kitabın öne çıkan özellikleri:

  • Ameliyat odasında rehberlik edecek netlikte sanatsal anatomik ve cerrahi ilüstrasyonlar,
  • 40 yıldan fazla bir tecrübeye sahip olan tek bir yazar tarafından yazılmış bir kitap- size pratik klinik tavsiyeler, bir bakım felsefesi, yüksek düzeyde bir performans sergilemek için önemli araçları vermekte.
  • Kariyeriniz boyunca kullanacağınız temel anahtar bilgiler,
  • Son radyolojik görüntüleme yöntemleri, iskelet fiksasyon donanımı, serbest doku nakli kompozitleri gibi yeni gelişmelerin değerlendirilmesi.

Özürlü bir elin başarılı bir şekilde iyileştirilmesi için gerekli tüm anatomik, fonksiyonel ve cerrahi bilgi bu kitabın içinde. kendi cerrahi kararlarınızla yüzyüze geldiğinizde, yılların rehberliğini ve tavsiyelerini sunabilecek tüm zamanların en iyi klinik referans kitabıdır.Robert W. Beasley Kitapları

150,93 ₺
Satışta Değil
SEPETE EKLE
Kitap Ayrıntıları
Türü: Tıp, Bilim
Orijinal Başlık: Beasley's Surgery of the Hand
ISBN: 9786054084401
Kapak: Ciltli
Kağıt Cinsi: 1. Hamur
Boyut: Normal
Sayfa Sayısı: 531
Basım:
Ebat: 23x32 cm
Çevirmen: Mahmut Kömürcü, Mustafa Kürklü
Ağırlık: 2080
Yorumlar
Yorum eklemek için üye girişi yapmalısın.
Bu kitap hakkında ilk yorum yazan sen ol.