Kitap Açıklaması

Heyy!! Dünyaya nasıl geldiğini merak mı ediyorsun ?

Hadi sayfaları karıştıralım, bakalım nasılmış Bebe'nin öyküsü..

Edebiyat, bebeklik döneminden başlayarak duyuların ve düşüncenin bilinçli kılınmasında etkili bir uyarandır. Yaşamın ilk aylarıyla birlikte, duyu algılarını öğrenme sürecine katan nitelikli kitaplar, çocukların duygu ve düşünce boyutlu yaşantılar edinmesinde, okula ve toplumsal yaşama hazırlanmasında önemli bir işlev üstlenir.

Merve Yılmaz ve Serap Deliorman, Bebe adlı yapıtta, çocuklara renk, çizgi ve sözcüklerin anlatım olanaklarıyla bir bebeğin dünyaya geliş öyküsünü duyumsatıyor.

Bebe, çocukların görsel algısını uyaracak, onların sanatçı duyarlığıyla buluşmalarına olanak sağlayacak özellikler taşıyor.

- Prof. Dr. Sedat Sever

"Bebe" adlı kitap, gerek resimlemeleri gerek eğlenceli anlatımı gerekse çocuğun "dünyaya gelme"yle ilgili belleğine düşebilecek soruları öğreticiliğe kaçmadan yanıtlayan içeriği ile çok nitelikli bir çocuk kitabı.

- Prof. Dr. Canan Aslan

Hemen her çocuk dünyaya nasıl geldiğini merak eder. Çalışkan ve üretken bir öğrencim olan yazar Merve Yılmaz, bu meraka öyle eğlenceli bir yanıt vermiş ki okuyan çocuklar da yetişkinler de bu serüvene kendini kaptıracak.

- Prof. Dr. Cahit KavcarMerve Yılmaz Kitapları

28,00 ₺ %30
19,60 ₺
Tedarik Süresi: 2 iş günü
100 TL üzeri kargo bedava! Kargo Bedava
Kitap Ayrıntıları
ISBN: 9786057754424
Kapak: Ciltli
Kağıt Cinsi: Kuşe
Boyut: Normal
Sayfa Sayısı: 36
Basım:
Ebat: 22x36,5 cm
Ağırlık: 170
Yorumlar
Yorum eklemek için üye girişi yapmalısın.
Bu kitap hakkında ilk yorum yazan sen ol.