Bebek Liderliğinde Beslenme BLW

BLW Türkiye Bebeklerinin Ek Gıdaya Geçiş Hikayeleri ve Temel Tarifler

Kolektif

Kitap Açıklaması

"BLW sayesinde şu an 2 yaşında olan kızımın acıktığı zaman "anne ben ne yiyeceğim" cümlesi var ki en güzeli bu bence. Başta kendi yiyor olmanın verdiği özgüven var. Damak zevki, insanların o yerken hayran hayran bakması ve yemekten keyif alması var. Başlıcaları bunlar gözükse de sadece yemek konusunda değil, BLW'nin kızımın karakterine saymakla bitiremeyeceğim faydaları var. Kısacası, anneler! Korkmayın kirden. Hepsi bir suya bakar ama çocuğunuza kattıkları ömür boyu "iyi ki" dedirtir."

- Gülşen Özkaynak Durdu

"Eğer sizi tanımasaydım bu armut rendelenecek, TV karşısına geçilip türlü oyunlarla yedirilecekti. Teşekkür ederim."

- Seher Kumral Öztürk

"İyi ki hamileyken sizinle tanıştım. Ve işte ben de bunu kızıma uygulamalıyım dedim. Peşinde elimde kaşıkla dolaşmayacağım. Kendi kendini istediği kadar besleyen, her şeyi rahatça çiğneyen bir kızım oldu. Böyle bir anne olmayıp böyle bir evladım olmadıysa sizin sayenizdedir. Öyle bilgiler edindim ki bebeğimize sağlıklı yemek yeme alışkanlığı edindirirken, baktım ki kendim de şekeri ve tuzu azaltmışım. İyi ki varsınız."

- Fatma Zeynep Akman

"BLW sayesinde minik bebeğim her şeyden önce bir birey oldu. Kendine güveni tam. Ne istediğini, neyi sevdiğini biliyor. Bebeklerde bile
kesinlikle bir farkındalık oluşturuyor."

- Ceyda Başağaç Kılıç

"BLW sayesinde bebeğim istediğinde başarabileceğini kanıtladı, daha ne olsun. Benim bebeğim isterse yapar; tutabilir, ısırabilir ve yutabilir."

- Gülseven Sargın

25,00 ₺
Satışta Değil
SEPETE EKLE
Kitap Ayrıntıları
ISBN: 9786055148263
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı
Boyut: Normal
Sayfa Sayısı: 304
Basım:
Ebat: 13,5x21 cm
Ağırlık: 304
Yorumlar
Yorum eklemek için üye girişi yapmalısın.
Bu kitap hakkında ilk yorum yazan sen ol.