Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
Beden Dili

İnsanları 'okuma'nın en hızlı yöntemi bu kitapta...

Karşınızdakinin bedenine bakarak aklından geçenleri okumanız mümkün. Duygu ve düşünceleri çözümlemek, insanları doğru tanımak, tuzağa düşmemek, yalanı ortaya çıkarmak itin beden dilini bilmeniz yeterli. Ayrıca beden dilinizi kullanarak patronunuz, aileniz, arkadaşlarınız ve diğer insanların sizinle ilgili düşüncelerini de değiştirebilirsiniz.

Gerçek hisler yüzde gizlidir. Başparmaklar, ayaklar ve gözbebekleri ruh halimizi ortaya koyar. Kendimize duyduğumuz güveni konuşmalarımızdan önce bedenimiz yansıtır. Etkili bir el sıkışma birçok kapıyı açar. Karşımızdakini ikna etmenin en etkili yöntemi beden dilini kullanmaktır.

İnsanlara güven vermek göründüğü kadar zor değildir.

Otoriteyi hem kurmak hem de yıkmak beden dili He mümkündür.

Eski FBI ajanı Navarro'nun profesyonel deneyimleri ile Princeton Üniversitesinde psikoloji eğitimi alan Marvin Karlins'in bilimsel çalışmalarını birleştiren bu kitap, beden dilini öğrenip kullanarak dünyanızı nasıl kontrol altında tutacağınızı anlatıyor.

Joe Navarro Kitapları
24,00 ₺ %35
15,60 ₺
1 günde kargoda
Favorilerime Ekle

Kitap Ayrıntıları

ISBN : 9786051060484
Kapak : Ciltsiz
Kağıt Cinsi : 1. Hamur
Boyut : Normal
Sayfa Sayısı : 300
Basım Tarihi : 2017

Joe Navarro Hakkında

Joe Navarro, Araştırma, Araştırma, Tarih & Siyaset, Kişisel Gelişim & Psikoloji kategorilerinde eserler yazmış bir yazardır. Başlıca kitapları alfabetik sırayla;...

"Beden Dili" Kitabı Hakkında Yorumlar

Yorum eklemek için üye girişi yapmalısın.
Bu kitap hakkında ilk yorum yazan sen ol.