Beden Dili

For Dummies

Elizabeth Kuhnke

Kitap Açıklaması

Tek bir kelime etmeden istediğinizi söyleyin. Ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz derler, gerçekten de öyle. Fakat, eğer siz karşınızdaki kişinin hareketlerini anlamazsanız, bu hareketlerin anlamları rüzgarla uçup gidebilir  ya da daha kötüsü olur ve yanlış anlaşılabilir. Eğer kendinizi başkalarının hareketleri yüzünden kafanız karışmış bir şekilde bulursanız - veya başkaları üzerinde yarattığınız izlenimi geliştirmek isterseniz  bu samimi rehber aslında hiçbir şey söylemeseler bile, insanların gerçekte ne demek istediklerini anlamınızı kolaylaştırır.

Sessiz iletişimciyle tanışın beden dilinin nereden geldiğini, nasıl evrildiğini ve gerçekleştirdiğiniz tüm iletişimlerde ve ilişkilerinizdeki etkisini keşfedin. Jestler iş başında başınızı eğmenizin, kaşınızı kaldırmanızın ve dudadığınızın titremesinin ağzınızdan çıkan kelimelerden nasıl daha fazla şeyi ortaya çıkardığını fark edin.

Duruşunuzu düşünün duruşunuzun düşünceleriniz, tavrınız ve algınız üzerindeki etkisini bedenin uzuvlarının ruh halini nasıl yansıttığını ve nasıl bir izlenim yarattığını keşfedin.

Pozisyonların gücü-ilgi ve ilgisizliğin işaretlerini okumayı, potansiyel bir sevgiliyle iletişime geçmeyi ve iş yerinde kendinize olan güveninizi ve olumlu bir duruş sergilemeyi öğrenin Kültürel farklılığın ötesine geçin kendi davranışlarınızdan farklı davranışlar hakkında fikir edinin ve olası tehlikelerden kaçınmak için stratejiler geliştirin

Kitabı açın ve ;

Sözsüz jestleri nasıl yorumlayacağınızı

Beden dilinin temellerini

Duruşunuzun sizin hakkınızda ne söylediğini

Beden dilini flört ederken kullanma yollarını

Aldatıldığınızı fark etmek için beden dilini nasıl okumanız gerektiğini

Hangi göz hareketleri, yüz ifadesi ve diğer jestlerin başkası hakkında ne söylediğini

Beden dili yoluyla iletişime geçmenin en iyi yollarını

Sessiz iletişiminizi geliştirmek için ipuçlarını inceleyin

28,00 ₺ %12
24,64 ₺
Tedarik Süresi: 2 iş günü
50 TL üzeri kargo bedava! Kargo Bedava
Kitap Ayrıntıları
Orijinal Başlık: Body Language for Dummies
ISBN: 9786059746403
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Cinsi: 1. Hamur
Boyut: Normal
Sayfa Sayısı: 328
Basım:
Ebat: 165x24 cm
Çevirmen: Perihan Akbıyık
Ağırlık: 328
Yorumlar
Yorum eklemek için üye girişi yapmalısın.
Bu kitap hakkında ilk yorum yazan sen ol.