İstanbul’un yeraltı dünyasına delilerle yapılan bir yolculuk… Şadan’la Kalender Nuri’nin  “Bu iş karakolda biter” dedirten maceraları…

Bu tuhaf ikili bir yandan entrikalarını kurarlarken bir yandan da deli kimdir, akıllı kimdir, dâhilikle deliliği ayıran çizgi nedir gibi soruların yanıtlarını arıyorlar.

Ahlaki değerlerin sorgulandığı Ben Deli miyim?, Son Telgraf gazetesinde tefrika edilirken ahlaka aykırı bulunarak davalık oldu.

Hüseyin Rahmi Gürpınar Kitapları
38,00 ₺ %28
27,36 ₺
Tedarik Süresi: 2 iş günü
30 TL üzeri kargo bedava! Kargo Bedava

Kitap Ayrıntıları

Türü: Edebiyat, Roman
ISBN: 9786052116517
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı
Boyut: Normal
Sayfa Sayısı: 720
Basım: Mayıs 2018

Hüseyin Rahmi Gürpınar Hakkında

Hüseyin Rahmi Gürpınar Kimdir? 17 Ağustos 1864’de İstanbul’da doğdu. Hüseyin Rahmi Gürpınar üç yaşında annesini kaybederek hünkar yaveri olan babası Mehmet Sait Paşa’nın yanına Girit’e gönderildi...

Ben Deli Miyim? Kitap Yorumları

Yorum eklemek için üye girişi yapmalısın.
  • Şahnur Sinanoğlu (11.06.2018)

    Evlenmiş olsaydım 45 romanımdan 3'ünü bile yazamazdım diye farklı bir yazardır Hüseyin rahmi Gürpınar. Ben Delimiyim kitabı kah güldürecek kah düşündürecek bir roman. Büyük ustadın her kitabı kitaplıklarda yerini almalı ve özümsenerek okunmalıdır. Ben Delimiyim kitabı ismi gibi konusu da oldukça farklı.

  • Onur Babaoğlu (22.05.2018)

    Hüseyin Rahmi Gürpınar’ın Ben Delimiyim kitabı oldukça farklı konusu ile dikkat çeken bir eser bence. İki deli arkadaşın bir kadını elde etmek için uyguladıkları planları ve daha sonra yaşanılanlar oldukça dikkat çekici.

  • Ümran Kumcuoğlu (22.05.2018)

    Hüseyin Rahmi Gürpınar’ın Ben Delimiyim kitabı oldukça farklı konusu ile dikkat çeken bir eser bence.