Ben Eşimi Seviyorum

Erdinç Üstündağ

Kitap Açıklaması

15 Ülkedeki tecrübenin sonucu hazırlanmış bir eser...

"Eşine şiddet uygulayanlara şaşıyorum. Ben eşimle mutluyum, hayatımı yaşıyorum."

"Eşinizi cinsel konuda mutlu edemiyorsanız o evde elektrik yok demektir.  Huzur ve mutluluk avizesi yanmaz ve yanmayacaktır…"

"Heyecanlı ve aktif bir cinsel ilişki vücuda sıhhat kazandırır.  Duyulara kuvvet verip yaratılışı gereği vücudu mutlu ve kalbi huzurlu eder."

Israrla tekrar tekrar belirtiyoruz ki gerdek gecesinde en dikkat edilmesi gereken hareketlerden biri üzerindeki kılık kıyafetleri göle atlayacakmış gibi paldır küldür çıkartarak soyunmamaktır.

İktidarsızlık Yaşıyorsanız TV'lerde yayın yapan "şöyle kaldırır, böyle saldırır, şöyle kalınlaştırır, bu kadar uzatır" gibi saçma sapan heyecan ve hezeyanlara heveslenmeyin. Bu konunun uzmanına gidin.

"Eşini evde harçlıksız bırakmamalısın. Çalışan eş ise onun kazancına göz dikmemelisin. Ona aldığın getirdiğin, yedirip içirdiğin konularda başa kakıç anlamına geleceği için asla "sana şunu yaptım, bak geçende şunu almıştım, bunu yedirip içirmiştim" gibi sözler etmemelisin. Bir yere giderken, eşine nereye gideceğini haber vermelisin. Taş fırın erkeği ayaklarıyla "hesap mı vereceğim?" hanzoluğu yapmayacaksın."Erdinç Üstündağ Kitapları

11,11 ₺
Satışta Değil
SEPETE EKLE
Kitap Ayrıntıları
ISBN: 9786055097325
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı
Boyut: Normal
Sayfa Sayısı: 184
Basım:
Ebat: 13,5x21 cm
Ağırlık: 184
Yorumlar
Yorum eklemek için üye girişi yapmalısın.
Bu kitap hakkında ilk yorum yazan sen ol.