Kitap Açıklaması

 "Yaşamın acılarını umuda dönüştürmenin ve kimlik arayışının muhteşem destanı.  Yalın bir dil çarpıcı ve akıcı bir konu ve somut saptamalar ilk anda algılayacaksınız.

İnsan yaşamını apansız değiştiren olaylar vardır, alır sizi düşlere götürür, kimi zaman da gerçeklerin tam ortasına. Yaşamak sorgulamaktır aslında her şeyi. Sorgulayıp taşları yerli yerine oturtmak eylemi değil mi bu başlangıçlar, bitişler?

Her soru, yanıtını içinde gizlediği için soru olur. Biz yanıtını bulmak için, yılmadan karanlığa dalarız. Aşk acısını, bir gemi güvertesinde bizi bekleyen ufka anlatır dururuz. İşte Sevgi'nin usanmadan çevirdiği bir telefon numarasıyla girilen bilgi yarışması ve kazanılan büyük ödül ve akıl almaz bir devinimle derinleştirilen yaşam sevinçleri, bitmeyen acılar, arayışlar bu romanın ana yatağı."

Dönmeye başlayan burgaç, Sevgi'yi içine çektiği kadar okuruda katıyor anaforuna. Üç yaşında tanıdığı annesizlik babasızlık babaanneyle unutulmaya çalışırken yine vurulur ölümün siyah okuyla. Yaşam  onu tek başına bağrına basmıştır ve on beş yaşında bir genç kızdır yanlızlık rüzgarlarının ortasında.

Yaşamak ömrümüzün eylem defterindeki karanlıkları silip beyaza çevirmek değil midir? Sevgi yüreğinde dönen burgacı bu umutla bu aşkla söküp çıkarabilcek midir?

Aşk acısını bir geminin güvertesinde batan akşam güneşinin muhteşem kızıllığındaki ufka bakarak unutmaya çalışan ve geçmişini arayan Sevgi'nin öyküsünü bu romanda okuyacaksınız.Serpil Hiçşaşmaz Kitapları

18,52 ₺
Satışta Değil
SEPETE EKLE
Kitap Ayrıntıları
ISBN: 9786054473809
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı
Boyut: Normal
Sayfa Sayısı: 190
Basım:
Ebat: 13,5x20 cm
Editör: Caner Şencan
Ağırlık: 190
Yorumlar
Yorum eklemek için üye girişi yapmalısın.
Bu kitap hakkında ilk yorum yazan sen ol.