Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi Özel Öğretim Yöntemleri 1 - 2

Kolektif

Kitap Açıklaması

Kitabımız, Bilgisayar ve öğretim Teknolojileri Eğitimi Bölümleri müfredatında yer almakta olan özel öğretim Yöntemleri I ve II derslerinde ders kitabı olarak kullanılmak üzere tasarlanmıştır. üniversitelerimizde Bilgisayar ve öğretim Teknolojileri Eğitimi bölümleri, ilköğretim ve ortaöğretim kurumlarında görev almak üzere bilgisayar ve bilişim teknolojileri öğretmenleri ile eğitici formatör öğretmenlerini yetiştirmektedir.

Kitabımız, bölüm mezunu öğretmenlerin eğitim öğretim faaliyetlerinde ihtiyaç duyacakları, öğretim yöntemleri ile diğer öğretim öğelerinin alana özgü olarak incelendiği ve sunulduğu bir çalışmadır. Kitabımızda, derslerin kuramsal işlenişinde kullanılmak üzere sunulara; uygulama saatlerinde kullanılmak üzere uygulama etkinliklerine ve ölçme ve değerlendirmede kullanılmak üzere bölüm sonu testleri ve ödevlerine yer verilmiştir.

Her bölümden sonra ek bilgi ve araştırma için kaynaklara yer verilmiştir. Kitabın sonunda yine derslerin işlenişinde ihtiyaç duyulabilecek eklere de yer verilmiştir. Kitabın Bilgisayar ve öğretim Teknolojileri Eğitimi bölümleri ve bölüm mezunu öğretmenlerimize katkı sağlayacağı inancındayız.50,00 ₺ %10
45,00 ₺
Tedarik Süresi: 12 iş günü
100 TL üzeri kargo bedava! Kargo Bedava
Kitap Ayrıntıları
Türü: Eğitim, Akademik
ISBN: 9786053640639
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı
Boyut: Normal
Sayfa Sayısı: 438
Basım:
Ebat: 16x235 cm
Ağırlık: 483
Yorumlar
Yorum eklemek için üye girişi yapmalısın.
Bu kitap hakkında ilk yorum yazan sen ol.